19 серпня районне управління юстиції зареєструвало Ямпільську районну організацію політичної партії «УКРОП».

Головою організації став Тахтай Олександр Остапович, який нещодавно припинив членство в партії ВО «Батьківщина» та покинув фракцію цієї політичної сили в Ямпільській районній раді.  

Нагадаємо, Олександр Тахтай є чинним депутатом Ямпільської районної ради та відомий своїми скандальними заявами. У січні він виявився єдиним депутатом районної ради який виступав за закриття шкіл в Ямпільському районі, але вже в червні кардинально змінив свою позицію.

Окрім того, депутат відомий тим, що у своїх матеріалах в газеті «Ямпільський край» відкрито підтримував  приватних підприємців, що займаються виробництвом деревинного вугілля в смт Ямпіль.

8 thoughts on “Тахтай очолив ямпільський «УКРОП»

 1. По-моему, УКРОПы в АТО, а не разговоры разводят перед телевизором(

  1. Не анекдот, однако…

   Бес, Орк, Животное, Конченый, Налетчик, Ленин, Мародер, Калуга, Ширка, Вор, Беспредельщик, Воронеж, Урал, Нацист, Пепел, Гитлер, Форточник, Жлоб, Гандурас, Гнида, Мизер, Безубый, Передаст, Сатана, Беспредельщик, Стрелков, Москва, Килер, Гиви, Абхаз, Чича, Харя, Чечен, Душегуб, Чурка, Наркоман, Монгол, Уголовник, Моторолла, Изверг, Фашист, Вата, Конченый, Тампон, Гроб, Балалайка, Живадер, Фюрер, Орда, Сопля…

   Нет это не цирк приехал, это позывные русской армии защищают русскоязычных на Донбассе.

 2. Да зачем нам такие партии и депутаты в таких партиях,как только выборы так и начинают менять свой “окрас”. Если ты с определенными взглядами на жизнь ,то какая бы власть не была, взгляды остаются прежними. А то как те “щукари”…

  1. Это называется политическая проституция. Тахтай конечно самый яркий, но не единственный пример беспринципности и продажности наших местных политиков. Тот же Животенюк променял «Нашу Украину» на яйценюхский «Народный фронт», коммунисты лепят новую партию, люди Деркача торгуются с Блоком Порошенка… Вот вам и вся ямпольская элита!

 3. В окріп таких, як Тахтай “укропів”! І пілотку йому подарувати з зірочкою на лобі і тризубцем на потилиці. Перевертень, стидоба Шатрищенська!

 4. Такі як Тахтай ніколи не підуть воювати, вони сидітимуть в тилу за спинами наших героїв і наживатимуться на їхній славі.
  Як людина, яка жодного дня не була в АТО, яка бігає від повістки до воєнкомату, яка жодною копійкою не підтримала армію, може очолити партію «Укроп»?! Бидло паплюжить прекрасну патріотичну назву. Думаю, що рано чи пізно йому натовчуть пику справжні герої АТО.

 5. Не пойму что в Щатрищах много укропа на огородах растет? Давайте сдадим оптом на рынок.

 6. Судя по отзывам и эпитетам ну “ОЧЕНЬ ХОРОШИЙ ЧЕЛОВЕК”.

Comments are closed.