24 серпня ямпільчани святкуватимуть двадцять четверту річницю Незалежності України.

Ще два роки тому для більшості наших земляків це був лише додатковий вихідний день, але завдяки підняттю патріотичних настроїв у суспільстві і масовому усвідомленню цінності незалежності він набув особливого значення для переважної більшості ямпільчан. Мешканці прикордонної Ямпільщини навчились шанувати державну символіку, поважати українських військових і святкувати державні свята.

На жаль на території нашого району майже відсутні патріотичні пам’ятники та знаки, які б свідчили про повагу ямпільчан до своєї держави та своїх воїнів-захисників.

«Дошка регіонів» в Ямполі

Це, мабуть, найпатріотичніше місце в Ямполі. Ця споруда містить детальну інформацію про Ямпільський район і всі його територіальні громади, на ній зображено герб та карта району. До складу комплексу входить флагшток на якому постійно майорить прапор України. На державні свята тут вішають величезний синьо-жовтий стяг.

Патріотичний знак в смт Свеса

В самому центрі робітничого селища розташована споруда, що пофарбована у синьо-жовті кольори державного прапору. Верхівка знаку містить зображення гербу України.

Пам’ятник Богдану Хмельницькому

Пам’ятник видатному борцю за незалежність України прикрашає привокзальну площу станції Хутір Михайлівський. Встановили його ще за радянських часів, але тоді він символізував дружбу українського, білоруського та російського народів.

фото з архіву Ямпіль.INFO

4 thoughts on “Як на Ямпільщині шанують незалежність і державність України?

  1. Дошка Регионив!!!!!!
    Посмотрите – не крашена, облезли последние ориентиры букв. Неужели уважаемая И. О. нет средств чтобы покрасить и довести до ума это место.

  2. … не власть такая , а мы такие. Какой выбор делаем,такую “владу” и отримуємо……

  3. Да причем тут мы к доске? Неужели нет 300 гривен на краску? Позор!!! всем партиям района

Comments are closed.