17 серпня в Свесі відбулись військово-патріотичні змагання із застосуванням безконтактної системи лазерної імітації тактичного бою.

Організаторами заходу виступила Ямпільська районна молодіжна громадська організація «Молодь Ямпільщини» за підтримки районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В турнірі взяли участь понад тридцять спортсменів різного віку.

З метою патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» проводить на території району цикл змагань з військово-тактичного лазертагу. Сьогодні, 22 серпня, такий турнір відбудеться в селі Орлівка, а 23 серпня в Ямполі відбудуться районні змагання.

4 thoughts on “В Свесі відбулись змагання з лазертагу

  1. Как в АТО, так ехать некому, а как по завалинкам бегать – так куча добровольцев.
    Будем исправлять!

    1. Все верно: побегать по завалинкам куча желающих, потому что игра интересная, безобидная, честная и полезная для здоровья.
      А у той заманухи, которую вы называете АТО, даже название вызывает недоверие. Что это за анти-террористическая операция такая, в которой пойманных террористов не судят как положено, а обменивают?

Comments are closed.