Напередодні початку нового навчального року в Ямполі відбулась традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району.

В ній взяли участь представники всіх загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів району. Відкрила конференцію начальник відділу освіти Ямпільської районної державної адміністрації Наталія Власова.

– Мета нашої педагогічної конференції полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи по виконанню Державної програми розвитку освіти, реалізації Державної політики у сфері дошкільної та загальної середньої освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік. Ми повинні відзначити досягнення – позитивне в нашій роботі та, разом з тим, загострити увагу на помилках та упущеннях, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед педагогічними колективами району.

У своєму виступі Наталія Володимирівна наголосила, що вже в цьому навчальному році на освітян чекає багато нововведень. Зокрема, затверджено новий порядок атестації навчальних закладів, внесено зміни до навчальних програм початкової та середньої освіти, до типових навчальних планів. Планується посилення ролі органів місцевого самоврядування та залучення громадян до вирішення проблем шкіл району.

Зі словами привітань до педагогів звернулась і т.в.о. голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко.

– Ви виконуєте почесну і нелегку місію по вихованню дітей свідомими громадянами та патріотами своєї держави.  Незважаючи на страшні випробування, що випали на долю нашої країни, складності фінансування галузі, ви продовжуєте віддавати тепло своїх сердець дітям, – зазначила у своєму виступі Ірина Анатоліївна. – Ямпільщинами пишається вашими учнями – переможцями обласного етапу учнівських олімпіад, екологічних конкурсів та спортивних змагань. Значний  вклад в скарбницю надбань району внесли і вихованці позашкільних навчальних закладів.