За збігом обставин саме в день проведення педагогічної конференції 90-річний ювілей відзначає ветеран педагогічної праці, відмінник народної освіти, кавалер ордена Трудового Червоного Прапору Надія Іванівна Соломко. Ювілярку привітали перші особи району та подарували цінні подарунки від районної державної адміністрації та районної ради.  

– Надіє Іванівно, Ваш ювілей – це знакова подія не тільки для вашої родини, а і для району,  – зазначила т.в.о. голови районної державної адміністрації Ірина Панченко. – Зовсім небагато на нашій землі проживає людей, які зберігають в пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитися спогадами з нащадками. Щиро вдячні за Вашу сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді, вирішення проблем ветеранів Другої світової війни та розвиток музейної справи в районі.

– Педагог, що пішов з посади, все рівно залишається педагогом, все рівно переймається проблемами освітян. Скільки б він не працював на освітянській ниві у нього завжди болить душа за підростаюче покоління, за тих кого виховав і за те, що буде у майбутньому – зазначила у своєму виступі заступник голови районної ради Ольга Губар. – Низький уклін Вам, Надіє Іванівно, і у вашій особі всім ветеранам галузі, що активно співпрацюють зі школами, діляться своєю мудрістю та передають досвід.

До привітань приєднався і один з керівників районної організації партії «Воля Народу» Святослав Беспалий, який вручив ювілярці телевізор – цінний подарунок від народного депутата України Андрія Деркача та місцевої партійної організації.

– Я пам’ятаю вас за вчительським столом у нашому класі, як ви нас учили, – зазначив Святослав Михайлович. – Я дуже хвилююсь, говорячи ці слова, уявляю скільки поколінь до мене пройшли через ваші вчительські руки. Я хочу, щоб Ви жили довго і щасливо, щоб ви були прикладом для всіх нас.