З початку 2015 року на території району виявлено два факти продажу неповнолітнім особам алкогольним напоїв та тютюнових виробів, чотири особи притягнені до адміністративної відповідальності за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння.

Про це під час апаратної наради в райдержадміністрації повідомив старший лейтенант міліції Петро Поліщук.

– Один з фактів доведення неповнолітньої особи до стану алкогольного сп’яніння був виявлений на минулому тижні. За вісім місяців 2015 року проведено 29 рейдів, 14 неповнолітніх осіб знаходяться на обліку Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області. З ними щомісяця проводиться профілактична робота, завдяки якій ці особи не вчиняли повторних злочинів.

За словами правоохоронця, на самих неповнолітніх складено чотири адміністративні протоколи. Їм довелось відповідати за вчинення насилля, паління та двічі за вживання алкогольних напоїв. На їх батьків було складено 31 адміністративний протокол за неналежне виховання свої дітей.

Довідково, на обліку Ямпільського районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ у Сумській області перебуває 25 неблагополучних сімей, в яких виховується 45 дітей.

2 thoughts on “Ямпільським дітям продовжують продавати цигарки та алкоголь

  1. вийди до магазина Сорокина после 22 00 и посмотри ув работник П Полищк
    а то как в мультике про попугая Кешу : А Полущук на мацацыкле только по подставам по ППешникам для отката . а кто против то протокол

Comments are closed.