ЦВК оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів з 5 вересня 2015 року.

У зв’язку з початком виборчого процесу вводяться зміни у правила розміщення інформаційних повідомлень та політичної агітації на сторінках Ямпільської інтернет-газети.

Зокрема, інформаційні повідомлення про діяльність політичних партій та окремих фізичних осіб, які потенційно можуть бути висунені кандидатами в депутати місцевих рад та на посаду сільських, селищних та міських голів – публікуються виключно на підставі Договору про інформаційну співпрацю та з відповідним маркуванням матеріалу. Умови Договору про інформаційну співпрацю є однаковими для всіх політичних партій та фізичних осіб.

З моменту реєстрації політичної партії чи кандидата суб’єктом виборчого процесу – всі інформаційні повідомлення про їх діяльність розміщуються на підставі Договору про розміщення політичної агітації, що складений на підставі норм Закону України «Про місцеві вибори».

Редакція Ямпільської інтернет-газети вважає для себе неприйнятним розміщення немаркованої політичної реклами.