Сьогодні голова райдержадміністрації Ігор Палагин знову зібрав керівників всіх контролюючих та правоохоронних органів з питання незаконної діяльності по виробництву деревинного вугілля в смт Ямпіль. На нараду прибув і власник одного з підприємств Микола Московко, проте своєї вини він не признав, навпаки намагався звинуватити керівництво райдержадміністрації в спробах тиску на підприємців, які створюють робочі місця.

«Там промислова зона – заявив М.Московко, там був раніше автогараж і викиди десяти “Камазів” були значно шкідливішими ніж від цих бочок. З таким же успіхом можна закрити всі будинки. Це органічна хімія ми спалюємо дрова, звичайні дрова. Якщо йде порушення технологічного процесу та викид газів з вини «качегаров» – ми приймаємо міри. А якщо дотримуватися технологічний процес – ні про яку шкоду мови бути не може.»

М.Московко  намагався перекласти всю вину за задимливість селища на свого колегу Дідуха: «Я працював 4 роки не було жодної скарги. А як на харчокомбінаті були встановлені бочки і пішов процес – почалися скарги, які я вважаю обґрунтованими, адже бочки стоять впритул до житлових будинків. І ті люди які в мене працюють і володіють інформацією, у мене часто запитують: куди дивиться районна адміністрація? Два підприємства на такій ділянці це не допустимо».


Детальніше про нараду, інші  заяви М.Московка та позицію правоохоронних органів щодо них читайте в районної газети «Голос часу» № 50  від 10 грудня.

5 thoughts on “М. Московко: ні про яку шкоду мови йти не може

  1. Я слышал, что депутат Деркач заинтересовался этим вопросом. Пообещал главе администрации, что лично проконтролирует. Насколько я знаком с его деятельностью – он человек дела, а не слова.

    1. А кто будет платить за наше лечение, если их не закроют.

  2. Дай бог Игорь Палагин здаровья и сил чтобы вы их закрыли

Comments are closed.

error: Content is protected !!