В Ямполі стався черговий випадок вандалізму. Невідомі хулігани зламали молоде дерево та розбили урну для сміття.

Від рук вандалів постраждала зелена зона по вулиці Боженка, яка знаходиться навпроти банку «Аваль». Два роки тому, 12 жовтня 2013 року, активісти молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» спільно з селищною владою заклали тут липову алею.

Пори те, що це місце досить сухе та постійно перебуває під пекучими променями сонця, молоді дерева непогано прийнялись і вже через кілька років могли повноцінно прикрасити узбіччя дороги. Тож, невідомо, кому і чим могло завадити молоде дерево.  

Слід зазначити, що в цьому місці час від часу приїжджі артисти встановлюють цирковий шатер, але навіть при таких складних роботах жодне дерево до цього часу не постраждало.

9 thoughts on “Вандалізм – хронічна хвороба Ямполя?

  1. а детские площадки?а в садике все разгромлено?так что мусорка-мелочь по сравнению с тем,что творится в поселке.

  2. Опять Цибулько будем обвинять? Порядок и красота окружающей среды зависит от людей! От их воспитания и восприятия всего красивого…К сожалению в нашем поселке проживают такие экземпляры людей, которых БЫДЛОМ только и можно назвать! Сами для себя…

  3. Надо начинать рубать руки и ноги за это, и тем кто за таких козлов заступатся будет, тогда порядок будет, а когда их милиция в жопу целует то так порядок не построишь

    1. Начинай или просто гавнюк очередной похвастался своим мнением.

  4. Не треба рубати руки. Є сучасні технології. Ми – громада. Скажіть, Цибулько, скільки треба на приховані камер? купимо! Впіймаємо одного – багатьом наука буде! Окупимося!

  5. В райцентрі мало лишилося нащадків тих людей, котрі творили історію селища. “Понаехавшие” та їх діти не знають звідкіля вони родом і де проростатиме їх насіння. Їм байдужа земля, яких людей вона дала і не переймаються тим, кого і що залишать після себе. Молодь, отямтесь, щоб за знаннями про історію Ямполя не довелося йти на селищне кладовище. А любов до рідного краю йде від його минулого до його майбутнього. Щасти Вам.

    1. При чем здесь понаехавшие и нащадки? Все зависит от воспитания и от того,что прививается в семье.

  6. Это проблема местной власти. Вандалы могут появиться где-угодно и в Ямполе, и в Париже, и Нью-Йорке. Задача комунальных служб отремонтировать и привести в порядок.

Comments are closed.