26 вересня в Свесі відбулись змагання з «лісового багатоборства» серед всіх лісогосподарських підприємств Сумської області.  

Традиційна спартакіада з лісівничого багатоборства проходять кожного року, їх організовує і проводить лісова профспілка, приурочуючи цей захід Дню працівника лісу. Цього року почесне право прийняти змагання отримало Свеське лісове господарство.

Як годиться, всі команди прибули на чолі з директорами та головами профспілкових комітетів лісгоспів. Не оминуло своєю увагою лісове свято і керівництво області та району.

Програма змагань передбачала змагання у стрільбі (чоловічій і жіночій), метанні у мішень сокири з десятиметрової відстані, випилюванні бензопилою дерев’яних млинців, поперечному розрубуванні колоди сокирою, користуванні вогнегасником, розпилюванні колоди дворучкою та розрубуванні її сокирою, бігу по 20-метровій колоді та перетягуванні линви. Всі команди демонстрували відмінну фізичну підготовку та спортивну майстерність. І хоча між учасниками панував дух чесної дружньої конкуренції, та напруга не спадала впродовж всіх змагань. Особливого запалу заходу додавали вболівальники. Стадіон був переповнений глядачами, які щиро вболівали за своїх фаворитів.

Після трьох годин захоплюючого дійства п’єдестал був готовий приймати переможців. Його поділили між собою всі північні лісгоспи управління. Перше місце вибороли господарі – Свеські лісівники, ІІ місце дісталося їх сусідам – Середино-Будському лісгоспу, ІІІ сходинку турнірної таблиці зайняв  Шосткинський лісгосп.

1 thought on “Свеса приймала змагання з лісового багатоборства

Comments are closed.