На вихідних прикордонники попередили відразу дві спроби контрабанди на території Ямпільського району.

Про це повідомляє офіційний сайт Держприкордонслужби.

3 жовтня військовослужбовці мобільної прикордонної застави «Суми» в ході несення служби в районі Ямполя зупинили на одному з контрольних постів автомобіль «ГАЗ» під керуванням нашого співвітчизника. У транспортному засобі чоловік перевозив 45 ящиків зі свіжомороженою рибою «Скумбрія атлантична» російського виробництва. Водій пояснив, що направляється до міста Шостка, при цьому у нього не було жодних документів на товар.

Вантаж риби, загальна вага якої склала близько 1 тонни, встановленим порядком передано працівникам Державної фіскальної служби.

Ще один автомобіль з вантажем товарів народного споживання затримали 3 жовтня на кордоні з Росією військовослужбовці цього ж загону відділу «Свеса». Під час перевірки держрубежу прикордонний патруль на напрямку між російським населеним пунктом Хінель та українським Марчихіна-Буда помітив автомобіль «УАЗ» без номерних знаків.  В ході огляду транспортного засобу прикордонники виявили 5 тюків з одягом.

Транспортний засіб разом з вантажем встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби. Наразі охоронці кордону проводять заходи щодо встановлення кола осіб, які причетні до протиправної діяльності.

3 thoughts on “На Ямпільщині виявили контрабанду

  1. Ну к чему писать “контрабанда”?Показать свою некомпетентность?Стыдно.Откройте УК и почитайте понятие контрабанды.

  2. Контрабанда она и в Африке контрабанда, как ее не называй. А если не нравится это слово, то можно заменить на грузовые перевозки в Хинельских лесах.

  3. Перемещение товаров вне зоны таможенного контроля-это не контрабанда.За контрабанду предусмотрена уголовная ответственность,а за эту скумбрию будет административка.Не нравится не слово,а юридическая безграмотность населения.

Comments are closed.