«Північ Сумщини – територія однієї людини, яка сьогодні керує всім і всіма, в тому числі і губернатором. Під його наглядом працює також більшість голів районів.

Шість скликань підряд Андрій Деркач «представляє» нас у Верховній Раді. Дві попередні каденції був регіоналом, голосував за диктаторські закони і незаперечна його роль у розв’язанні війни на Донбасі. А в Сумській обласній раді працює «ручна» депутатська група «Воля народу», яку очолює його давній друг, теж колишній регіонал Олег Бояринцев. Депутати цієї групи (а їх 21) своїми голосами можуть заблокувати будь-яке рішення, якщо тільки воно є «незручним» для окремих осіб.

Але якщо перипетії у Верховній Раді ніби далеко від нас і нас не стосуються, то те, що відбувається на рідній Ямпільщині, бачить кожен. І нас це хвилює. Мене це хвилює. Наш регіон вважають депресивним: роботи немає, рівень заробітних плат – мізерний, натомість хтось заробляє мільйони доларів знищуючи ліси, налагоджуючи контрабандні потоки. Правоохоронні органи з відомих причин теж закривають на це очі.

Якщо так піде далі, то скоро вся область працюватиме тільки на нього. Тим більше, що вже не секрет – думка Деркача була визначальною при формуванні виборчих списків БПП ??”Солідарність”, не кажучи вже про «Волю народу» і т.д.

Мені не байдуже, як завтра буде жити Ямпільщина, полісся і вся Сумщина. Тому я йду на вибори УКРОПом, дніпропетровською командою, яка не дала ворогу захопити південь України. А ми не віддамо північ!»

* НА ПРАВАХ ПЛІТИЧНОЇ АГІТАЦІЇ

14 thoughts on “Василь Лях: «Я йду з УКРОПом, щоб боротися з тими, хто знищує Ямпільщину»

 1. Спасибо Тахтаю и его Укропу за то, что развёл эти грязные предвыборные игры в Ямполе. Двойник Ляха – это либо попытка оттянуть себе его остатки рейтинга, либо продажа места в списке. И первое и втрое ни что иное, как интриги, грязь, беспринципность. Вот истинное лицо Укропа в Ямпольском районе!!!

  1. Все бы хорошо … что ” ярий прихильники Укропа некий Лях из г. Сумы ведет непремиримую борьбу с Деркачом и его опричниками из Воли народа , но зачем же за месяц до выборов менять красивую фамилию БЕБЕШКО и не менее интимное имя серГЕЙ на Ямольскую фамилию Лях и на простонародное кошачье имя Вася. Вот такие пироги ребятки……. Интересная петрушка? Думаю здесь попахивает криминалом

 2. Пене Василь, якщо Деркач та його поплічники – це абсолютне зло, то навіщо лідер районного осередку Вашої партії агітував за нього у жовтні минулого року? Газета Тахтая друкувала бруд на головних конкурентів Деркача – Лисенка, Подоліна та Палагина, жодного критичного речення не було надруковано про самого депутата. Говорять, що за такі послуги Тахтаю, окрім грошей, пропонували посаду директора фонду з нещасних випадків на виробництві, але потім «кинули». Як Ви можете це прокоментувати, як Ви ставитесь до «політичної проституції»?

 3. Будь любезен, расскажи ка Вася- а кто ты такой для Ямпольщины? Прыщ на теле Тахтая?

 4. “УКРОП” если я не ошибаюсь партия Коломойского, со всеми выходящими отсюда последствиями. Месяц назад они поили в Чернигове людей на улице шампанским при этом выступая по ТВ про проблемы Донбаса, наверное кроме проблемы напоить электорат шампанским в Чернигове, денег на Донбасе тратить некуда.
  Показуха, не уважение и ложь………

  1. Не думаю что этим будет занимался ямпольский Укроп. Среди партийцев много пьющих – шампанское самим пригодится. Деньги олигарха Коломойского на подкуп избирателей уйдут на те же цели.

 5. Между прочим у УКРОПА рейтинг в районе равняется 13%,и депутаты в район пройдут и будут нормально работать,а Лях заберет крошечные остатки рейтинга другого Ляха на область и все будет хорошо…

  1. Настоящий рейтинг покажут выборы, но я думаю будет не 13%, а 1,3%. Но вы на верном пути: больше торгуйте местами в списке, лейте грязь на оппонентов, берите в списки политических банкротов и непорядочных людей – и избиратели пойдут за вас. Мы ж в Ямполе все слепые дураки и ничего не понимаем.

 6. До этого случая я был хорошого мнения об УКРОПе. Явно, что цель этого кандидата не победа, а отбор голосов у однофамильца, в пользу кандидата от Воли Деркача. Этот грязный ход расчитан на бабушек, но никак ни на думающих избирателей, которые дадут свою оценку этой грязной игре. А, что по 260- тысячным Сумах не нашлось борца против коррупции с другой фамилией?

 7. Не утин, а курочкин-тахтай! Точнее петушков-тахтай!!!

 8. Наверное, из-за большой любви к Ямпольскому району фамилию и имя поменял.

 9. Обратите внимание на фразу “хтось заробляе…знищуючи лiси”. А теперь посмотрите на сайте ЦВК, кого Укроп ведет в районную раду. Тахтай так старался, что даже прихватил в свой список производителя древесного угля.

Comments are closed.