Сміття, бур’яни та нецензурні написи – саме так Ямпіль зустрічає гостей та мешканців селища, що користаються послугами залізничного транспорту.

Єдина залізнична зупинка на території селища (платформа «Івотка» Південно-західної залізниці) перебуває в занедбаному стані. Окрім величезної кількості сміття (обгорток від чіпсів та сухариків, пачок сигарет, скляних та пластикових пляшок), що лежить прямо під ногами у пасажирів, тут величезні зарослі чагарнику та бур’яну. Крізь весь цей бруд щодня доводиться пробиратись пасажирам.

Особливо їх дратують нецензурні написи на непрацюючому приміщенні залізничної зупинки. Колись в цій будівлі продавали квитки, а пасажири в комфортних умовах чекали на прибуття свої електропоїздів. Тепер на стінах зарошеної станції всі охочі пишуть нецензурні вислови. Матюків та образ тут настільки багато, що вони помітні навіть з вікна проїжджаючого потягу.

Так у гостей селища формується перше враження про наш Ямпіль та і самим ямпільчанам навряд чи приємно користуватись такою зупинкою. Попри це, керівництво відповідального підрозділу Укрзалізниці (зараз важко знайти, хто конкретно за це відповідає) не поспішає привести «Івотку» в належний стан і слідкувати за чистотою на її території.

5 thoughts on “Ямпільчанам доводиться користуватися занедбаною залізничною зупинкою

  1. Самое главное – поставить мусорки, может тогда не будут под ноги все бросать(

  2. Некогда сейчас, все деньги на выборы, а после и подавно не надо будет……

  3. У нас же есть депутат облсовета – Лях. Он зажмотил 50 тысяч депутатских, а Довбуш отдал на больницу. Конечно, Ляху надо две семьи содержать. Отвалил бы денюжки на благоустройство остановки. Или в облсовете вопрос поднял. Слабо, депутат. А что ты сделал для района?

  4. А причем тут Лях, берите выше. У нас есть господин Деркач, который ревностно представляет интересы района в Киеве. С его подачи даже техникум в Глухове институтом назвали. Правда, потом оказалось, что новому статусу не соответствует, но это не беда, зато звучит громко. Так, что обращайтесь, может он и ж/д станцию в Ямполе откроет, если только захочет.

Comments are closed.