День захисника України – це не просто черговий вихідний день, це свято має глибокий духовний та патріотичний зміст.

Так вважає кандидат в депутати Ямпільської районної ради від Радикальної партії, заступник голови молодіжної організації “Молодь Ямпільщини”, боєць АТО Владислав Тищенко.

Влад знає про війну не з чуток: в розпал збройного конфлікту 20-річний доброволець понад два місяці захищав підступи до легендарного Донецького аеропорту.

– Я не хочу, щоб це свято перетворилось на формальність та сприймалось в суспільстві, як черговий привід для розпиття алкоголю. Навпаки, воно повинно мати глибокий духовний та патріотичний зміст. В цей день ми повинні згадати про наших героїв, які досі тримають позиції в зоні АТО та помолитись за тих героїв, які вже ніколи не повернуться додому. 

Дякуючи їх зусиллям, ми в Ямполі не чуємо вибухів снарядів та звуків автоматних черг, напевне, саме тому у багатьох виникло враження, що війна же закінчилась. Але насправді це не так. Наші військові досі знаходяться на передовій і тримають позиції, досі мерзнуть в окопах та укриваються від ворожих куль. 

Що їм потрібно від нас в цей день? Напевно, найціннішим буде простий телефонний дзвінок. Ви навіть не уявляєте, як важливо їм відчувати нашу підтримку, знати, що вони ризикують життям недаремно, що вдома їх чекають і моляться за них. Не зайвою буде і якась матеріальна допомога, адже йдуть холоди, а хлопці навіть на передовій не завжди забезпечені теплими речами. 

На жаль, все не так добре, як нам показують по телебаченню. Хлопцям потрібні теплі речі та термобілизна, яку їм не видають, а придбати за власні кошти можуть не всі. Рахуйте самі: термоспальник коштує 2000 гривень, а термошкарпетки – 600 гривень. Це при тому, що в люті морози мерзнеш навіть у них. 
Ми не повинні забувати і про тих, хто вже повернувся з передової і прагне адаптуватися до мирного життя. Я по собі знаю, як важко повертатись з війни, з місця, де над головою постійно пролітають кулі. Там постійно думаєш про життя і смерть. Кожен вихід з укриття може стати для тебе останнім. Наприклад, в розпал конфлікту мені довелось тричі падати дорогою до об’єкту, хоча він був в 30 метрах від будинку. Міни залітали прямо у двір, чуючи їх вибухи, я кожного разу подумки прощався з життям. То як з такого пекла повертатись в мирне місто? Це надзвичайно важко, дякувати Богу, я цей період вже пережив. Але сотні хлопців повертаються із зони АТО і не находять підтримки. Тож, вважаю, що мобілізованим військовим потрібно надавати якісну психологічну допомогу. Вони мають обов’язково мати роботу, щоб бути серед людей, відчувати себе потрібними.

Користуючись нагодою хочу привітати всіх з Днем захисника України. Це свято всіх, хто любить нашу державу і відстоює її незалежність. Слава Україні!

*знімки зроблені в зоні АТО

**на правах політичної реклами

6 thoughts on “Владислав Тищенко: завдяки воїнам АТО в Ямполі ми не чуємо вибухів снарядів

  1. Вот пример для подражания ! Многие сейчас начнут пузыри пускать , но только реальные ситуации, поступки и время покажет кто из чего сделан ! СЛАВА УКРАИНЕ !

  2. Владислав Тищенко. Не смотря на свой, простите, юный возраст, Вы уже успели многое сделать для защиты родины. Честь Вам, и хвала, и самого крепкого здоровья Вам и всем ребятам, которые держат рубежи. Если можно, то к Вам и админам сайта есть просьба, разместите список участников АТО от нашего района. Может номера телефонов или р/р в банке на который можно перекинуть деньги, или вещи, которые необходимо приобрести. Я думаю, что читатели интернет газеты откликнулись бы на Вашу просьбу, только сообщите

  3. Рано парень. Начал врать. Снимки сделаны в подготовительном лагере, а не в зоне АТО. Гламурно выглядят.Да и был в Ато в январе ты а снимки летние

    1. И что это меняет когда именно там был ? Видать ты особа приближённая раз такие подробности знаешь , не дай бог таких знакомых !

    2. А вам надо фото под пулями?? Сьездите сами, и сфоткайте, или ребята должны делать “селфи” когда пули свистят?

    3. Ну если вы пан * хмельницкий * не в курсе , то поведаю вам что именно его время прибывание в АТО было далеко не тихим . И воевал он не для галочки , статуса и т.д , и в грудь себе не стучит . Просто совесть это богатство и не всем оно светит !

Comments are closed.