В той час, коли весь Ямпіль протестує проти шкідливого виробництва на території селища, Ямпільська районна організація Політичної Партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» веде у своїх списках людей, які прямо чи опосередковано пов’язані з цим нелегальним бізнесом.

Ямпільчани були шоковані, коли побачили у списках цієї політичної сили Тарануху Євгена Вячеславовича 03.07.1981 року народження, який за інформацією Центральної виборчої комісіє є приватним підприємцем з смт Ямпіль. Всім, хто слідкує за ситуацією навколо виробництва деревинного вугілля, що здійснюється по вулиці 50 років Жовтня в смт Ямпіль, відомо, що людина з таким ім’ям та прізвищем сьогодні займається відповідним видом підприємницької діяльності.

Як вже зазначалось, діяльність ця не зовсім легальна. Тож, Євген не надто афішує, що має стосунок до виробництва. Тим не менш, саме ця людина зустрічалась з мешканцями Ямполя і представлялась одним з трьох власників виробництва деревинного вугілля. Непрямим підтвердженням причетності цієї особи до виробництва є і десятки оголошень в інтернеті, де вказано, що ФОП Тарануха Є.В. з смт Ямпіль Сумської області пропонує екологічно чисте деревинне вугілля твердих порід марки А за ціною 5 гривень за кілограм. Вочевидь це і є ціна нашого з вами здоров’я, здоров’я людей, які вимушені щодня дихати їдким димом з реторт.

Є дані, які свідчать про певний стосунок до виробництва деревинного вугілля іншого кандидата в депутати від партії УКРОП Титкова Василя Миколайовича 07.11.1956 року народження, який офіційно ніде не працює. Ця людина тривалий час виконувала певну роботу на дільниці з виробництва деревинного вугілля. Він був неодноразово помічений на місці виробництва учасниками перевірок, які проводили раптові рейди.

Зокрема, у березні 2014 року тодішній голова Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Палагин публічно звинуватив Титкова у причетності до виробництва. Відповідаючи на його репліку, Палагин зазначив, що «говорячи про порядність та законну роботу правоохоронних органів, кожен з нас має почати з себе. Ми ж з вами зустрічались на ділянці Московка по виробництву деревинного вугілля». Про цю словесну перепалку писала районна газета «Голос часу».

У нас немає фактів, які б прямо вказували на причетність лідера місцевої організації цієї партії Олександра Тахтая до бізнесу по виробництву деревинного вугілля. Але слід зазначити, що заснована ним газета «Ямпільський край» неодноразово виходила з публікаціями про це виробництво. У багатьох людей, які їх читали, складалось враження, що ці статті були покликані виправдати власників реторт в очах мешканців Ямполя.

Навіщо УКРОП веде цих людей в Ямпільську районну раду? Однозначно відповісти на це питання не може ніхто, крім самих партійців. Але на підставі вищевказаних даних цілком можна припустити, що вони спробують легалізувати виробництво деревинного вугілля в нашому районі і назавжди закрити рот всім, хто на них скаржиться.

10 thoughts on “Ямпільський УКРОП лобіюватиме інтереси виробників деревинного вугілля?

  1. Эти люди – наркоукропы ! Больше нечего сказать. Сам сидит в Шатрище а ямпольчане травитесь,

  2. Деньги не пахнут. Такое ощущение, что кандидатов в списки с дороги набирают.

  3. Набрать с дороги кандидатов в депутаты еще не предел шуллерства.Кто,может знает,подробности появления двойника нашего Ляха Василия Валерьевича,так называемого Ляха Василия Александровича,жителя Сум.Мне рассказали,что этого человека под угрозой уголовного преследования,заставили сменить фамилию ну и дальше по плану развода котят ,у которых ТОЛСТые УХА.

  4. А трудно посмотреть, от какой партии идет преследуемый Лях? Его уши и попа растут из “Укропа”! Тахтай выдающийся “стратег”: оболгать, поссорить и властвовать – его девиз.

  5. тарануха хватит травить ЛЮДЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1. Кто вам сказал что людей травит Т ? Давайте смотреть правде в глаза, почему не обвиняют людей которые топят печки в частных домах, в кочегарках дет садах, в милиции, в больнице, в двух этажках которые стоят в центре Ямполя, и все кто отапливаються котлами на твердом топливе а поверте таких очень много. Почему я об этом говорю, потому что у человека про которого идет речь сделаны по технологии пиролизного котла с дожигом пиролизных газов, кого интересует инфы в интернете оч много, они экологически чистые. Вы просто забыли, когда работали хлебозавод, кочегарка ЯМЗ пл1 пл2 , школа1 и др учреждения. Тогда вас не травили и не воняло.

  6. ТАХТАЙ – КРАСАВЧИК,РАЗВЕЛ ВСЕХ И ЛЯХА-ЛОШКА В ТОМ ЧИСЛЕ РАЗВЕЛ СВОИМ ДВОЙНИКОМ,УРА !!!

  7. Ув Сергей,когда люди топят в домах то на улице не воняет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Видимо Вы живете не в Ямполе,если так спокойно об этом пишите!!!!

Comments are closed.