Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня, вже називають найбруднішими в історії Ямпільського району.

За поширення завідомо неправдивої інформації та образи кандидатів від інших партій, численні порушення виборчого законодавства, в суді доведеться відповідати лідеру місцевого осередку політичної партії УКРОП Олександру Тахтаю. Не виключено, що його організацію взагалі знімуть з виборів депутатів Ямпільської районної ради.

12 жовтня Тахтай розпочав розповсюдження в Ямпільському районі друкованого видання «Ямпільський край». На третій сторінці цієї газети розміщена стаття «Кандидатська палітра», яка містить неправдиві та образливі висловлення про, щонайменше, представників восьми політичних сил, що виявили намір балотуватися до Ямпільської районної ради. В доброму світлі ця газета виставляє лише районний осередок партії УКРОП, який очолює сам Олександр Остапович Тахтай – за сумісництвом засновник та редактор газети «Ямпільський край».

Виборці, які мали «честь» ознайомитись зі змістом цього шедевру друкованого слова, з огидою відзначають, що інформацію про кандидатів-суперників Тахтай виклав цинічно, підло і вульгарно, розмістивши замість фактів власні домисли та фантазії. Самі кандидати переконують, що стаття не відповідає дійсності і готові довести це в судовому порядку.  

16 жовтня Ямпільська районна виборча комісія оголосила попередження Ямпільській районній організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» (голова Тахтай О.О.) на підставі скарги шести політичних партій Ямпільського району. Під вимогою скасувати рішення про реєстрацію «УКРОПУ» за порушення п’яти (!!!) вимог Закону України «Про місцеві вибори» підписались партії «Блок Петра Порошенка  «Солідарність», «Воля народу», «Наш край», «Рідне місто», «Опозиційний блок» та «За Україну».

А Ямпільська районна організація Радикальної партії вирішила захищати честь, гідність та ділову репутацію свого лідера в судовому порядку. Радикалів обурив той факт, що Тахтай дозволив собі назвати Олександра Соломко (голову місцевого осередку цієї партії) «вором з открытым уголовным делом» та оприлюднити інші вислови образливого характеру. Це при тому, що стосовно Соломко жодного разу не відкривались кримінальні справи, вже не говорячи про те, що жоден суд не виносив щодо нього обвинувального вироку. Що ж дає Тахтаю право називати людину «вором»? Лише особистий конфлікт, який розгорівся після того, як Тахтай був звільнений за допущені борги з посади редактора районної газети «Голос часу», а Соломко був призначений на цю посаду.

Судове засідання в цій справі відбудеться найближчим часом. Радикали вимагають спростування і офіційних вибачень. Багатотисячний позов за відшкодування завданої моральної шкоди буде поданий у цивільному порядку. Окрім того, рішення суду стане черговим приводом підняти питання про правомірність участі УКРОПу у виборчій кампанії.

За кілька днів вибори закінчаться, а нам доведеться разом жити в нашому невеличкому районі. Цікаво, як Тахтай та його поплічники дивитимуться у очі всім тим, кого цинічно оббрехали  у своїй «жовтій» газеті. Радує лише те, що ямпільчани до таких провокацій вже звикли і сприймають його писанину з огидою.

6 thoughts on “Брудні вибори

 1. Тахтай состоит на учете в глуховском псих.диспансере и у него сейчас обострение,люди в белых халатах это подтверждают.
  А вообще это дурачок просто и все…

 2. Тахтай знал на что идет, не зря в свои ряды взял адвокатаСтрашка………Олежка спасайся, тебя ж уже приравнюют к этому отброску общества…………..он в Шатрыщах, а ты ж в Ямполе, не опускайся до такого уровня……………….ты ж стольколет всой авторитет растил….одумайся

  1. от меня тоже Олег огорошил, появившись в списке укропа.

   (про Тахтая не в курсе, но тут такой случай, что и партейка с сильным душком.)

 3. Тахтай взял на вооружение геббелесовский лозунг “Чем чудовищнее ложь, тем скорее в нее поверят”. И есть, к сожалению люди, которые с упоением проглатывают “помои” тахтая.

 4. Тахтай обьединился с Бютом и Животенюков( партия За Украину) Ляхом и поливают всех грязью, вот такие наши кандидаты и действующие депутаты до чего опустились, нужно говорить о своих добрых делах.Вот и думайте за кого голосовать.

Comments are closed.