16 жовтня через відсутність достатньої кількості депутатів тривалий час не могла розпочатись сесія Ямпільської районної ради. Ця подія викликала величезний резонанс у суспільстві, наші читачі масово попросили редакцію назвати імена депутатів, які без поважних причин не явились на сесію.

На запит Ямпіль.INFO надійшла відповідь від Ямпільської районної ради у якій зазначається, що наступні депутати пропустили сесію без поважних причин:

Животенюк Василь Петрович

Косенко Олександр Васильович

Литвиненко Лариса Тихонівна

Нагорний Сергій Павлович

Таращенко Микола Григорович

Тахтай Олександр Остапович

Ходак Григорій Максимович

Шматок Любов Володимирівна

1 thought on “Стали відомі імена депутатів, які без поважних причин пропустили сесію райради

  1. І що ми бачимо? Замість Животенюка В.П. чарівним чином з’являється Животенюк В.І., (партія “За Україну”), ось така от сімейна багатокроківочка))); Косенко О.В. перший в списках “Батьквщини”, а Тахтай О.О. – перший в списках партії “Укроп”- одне питання: якого ви туди претеся знову, якщо прогулюєте сесії райради? ; Нагорний С.П. “Опозиційний блок”; Ходак Г. М. – дуже зайнятий пенсіонер знову йде в райраду по списках партії “Нова держава”; Литвиненко Л. Т., Таращенко М.Г., Шматок Л. В. – в райраду по спиках відсутні;
    Люди питання до Вас: скільки ще будемо вибирати цей політичний шлак? невже подобається жити на сміттєзвалищі з зруйнованими дорогами, облуплиними лікарнями поруч з хабарниками та без перспектив на покращення?

Comments are closed.