Сьогодні в Ямполі відбуваються чергові місцеві вибори. Ямпільчани мають обрати селищного голову та депутатів Ямпільської селищної ради, Ямпільської районної ради та Сумської обласної ради.

На виборчих дільницях людям видають відразу чотири бюлетені. В одному з них вказані прізвища кандидатів на посаду Ямпільського селищного голови. Їх п’ять: Наталія Миколаївна Цибулько, Чумак Роман Олексійович, Бойко Віталій В’ячеславович, Соломко Олександр Олександрович та Титков Василь Миколайович.

Ще в одному бюлетені вказані імена кандидатів в депутати Ямпільської селищної ради (вони різні в кожному з 22 округів, на які поділений Ямпіль). Третій бюлетень містить назви партій та два прізвища: першого кандидата та кандидата, що закріплений за відповідним округом. Схожий на нього і четвертий бюлетень, який містить назви партій та прізвища кандидатів, які претендують стати депутатами обласної ради.

В кожному з бюлетенів виборець має право зробити лише одну позначку, інакше бюлетень буде визнаний недійсним. Голосування триватиме до 20:00, після чого розпочнеться підрахунок голосів.

Ближче до ранку Ямпіль знатиме ім’я нового селищного голови та імена депутатів місцевих рад.

2 thoughts on “Ямпіль обирає селищного голову та депутатів селищної, районної та обласної ради

  1. А что нет тепла нам избирательных участках.Где Власть !

  2. по сколько за участие в комиссиях заплатили кто знает?

Comments are closed.