В Ямпільському районі відбулись вибори депутатів місцевих рад та міських, селищних та сільських голів.

Офіційні результати виборів встановлять відповідні територіальні виборчі комісії, але вже зараз можна оголосити попередні дані про результати народного волевиявлення на Ямпільщнині.

Ямпільським селищним головою переобрана Цибулько Наталія Миколаївна, її підтримали 999 виборців, на другому місці опинився Бойко Віталій В’ячеславович 547 голосів, третім став Соломко Олександр Олександрович 285 голосів виборців, четвертим фінішував Чумак Роман Олексійович 182 голоси. На останньому місці опинився Титков Василь Миколайович, якого підтримали лише 57 ямпільчан.

На виборах селищного голови Свеси лідирує Шевченко Дмитро Станіславович (740 голосів), а в місті Дружба – Ситенко Віталій Миколайович (946 голосів).

За попередніми даними в Ямпільській районній раді буде представлено вісім політичних сил, які подолали 5% прохідний бар’єр. Найбільше мешканці району підтримали партію «Воля народу», приблизно однакові результат у Блока Петра Порошенка «Солідарність» та «Батьківщини», проходять до районного парламенту «Опозиційний блок», «Рідне місто», «За Україну», Радикальна партія та «Укроп».

17 thoughts on “Кого обрали ямпільчани?

 1. Мені цікаво люди мають розум ? проголосувати за людину яка себе проявила вже не з доброї сторони . Ну і який її план Цибульки Наталії на розвиток зміни в ямполі ? Ділиться голосуючі !Мешканець з Кірова .

 2. Мой план – полностью постелить ямпольчан под “Водолея”. Пусть он их имеет как хочет. Сынуля меня поддерживает. Спасибо за поддержку, дорогие мои лохи!

 3. Титков Василий Николаевич! Искренне вам сочувствую. Но не падайте духом, все еще у вас впереди)))

 4. Свессяни, теперь вашу судьбу будет решать продавец мила, и шампуней!ПРАВИЛЬНЫЙ ВЫБОР!

  1. Да красиво провели выборы в Свессе и денег цыган дал и бюлетни попортили ((((((((
   Победа любой ценой

 5. Впереди у Васи только пузо, в котором и мозги находятся.

 6. 8 партий в районном совете, это и хорошо, с одной стороны, но для принятия решений необходимо будет “договариваться”, особенно при голосовании за пост председателя районного совета.Придется идти на “договорняк”, а это чревато коррупционными схемами. И снова “золотая” акция у Тахтая!

  1. И премия”золотое перо” района!!!Листовки против Ляха, двойник Ляха,откусивший 6%….Ай яй яй кто это сделал??? Сво#очь!”

 7. Ямпольчани выбор сделали, теперь еще два года будем ныть, что ни фига не поменялось!!!! За два года добьют, что осталось(((( Жалко поселок и людей, которым здесь жить. Какие могут быть перемены в стране в общем, если мы на местах не можем что-то изменить.

 8. Жители Свессы сделали правильный выбор!!! За активного, молодого, перспективного руководителя. При чем здесь продавец? Он – предприниматель. Он дал рабочие места некоторым жителям Свессы, благодаря ему в некоторых семьях не ездят на зароботки. Он занимается спортом и превлекает к этому молодежь,участник реконструкции катка зимой, и т.д. и т.п. Нужно судить по поступкам, а не обещаниям. Еще спасибо скажете. И не нужно верить сплетням.Не будьте злыми.

 9. А вот теперь и посмотрим – какой он руководитель. Памперсы продавать – это не поселком руководить

 10. Да, свесяни, вибор що НУ!!! Голова тепер у вас “перспективний”! Тепер ждіть хоча б якого селищного свята, де ГОЛОВІ треба буде виступити перед мешканцями селища з хоча б з якою – небудь промовою. Я думаю, що буде дуже цікаво. А взагалі, я вам співчуваю, як і ямпільчанам. Але ж по Свесі це же гірше, ніж в Ямполі. Людина дуже не далека, і навіть всі його спортивні досягнення не перекривають і половини його недоліків. Але ж – МАЄМО, ЩО МАЄМО! А за Сашка і його партію дуже приємно. Бажаю їм продовжувати в тому ж темпі і в подальшому у них буде все ще краще!!!

 11. Хто зубами скрипить не думайте, що ви самі зробили ідеальний вибір. Задайте собі питання: ” Я сам що особисто зробив? Може “милом, чи порошком торгую,чи памперсами”, чи є яскравим оратором, чи може яку медаль здобув?” Будьте хоч з собою відвертими, а поливати брудом інших – це не коректно. Почніть зміни з себе, поважайте вибір інших. Ви всі такі “освідчені”, а як справа, то всі в кущі.

 12. Результат ожидаемый. Цыбулько хоть немного, но сдвинула с мертвой точки развитие Ямполя, появилось освещение, в конце концов когда приходишь в поссовет, на тебя смотрят, как на человека. Да, ее критикуют за тарифы на воду, но извините “Водолей ” – это частная фирма и она не будет работать себе в убыток. Давайте тогда вернемся во времена аквасервисов, комунхозов и пр., тогда вода была дешевле, но ее не было неделями.

Comments are closed.