3 листопада, о 12:50, до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення  про пожежу приватного житлового будинку в смт.Яміпль по вул.Коцюбинського. На місце виклику направили черговий караул 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено,  вогонь спалахнув в середині дерев’яного житлового будинку загальною площею 32 м2 і перекинувся на його покрівлю. Постраждала 76-річна мешканка оселі. Жінку з опіками спини та обох кистей рук, до 25% тіла, госпіталізували до центральної районної лікарні.

Ускладнювали гасіння: вітер, велике пожежне навантаження – значна кількість горючих предметів та матеріалів в середині і на горищі будинку, сильне задимлення та віддаленість найближчого вододжерела. Пожежні автоцистерни довелось заправляти від вуличного гідранту розташованого за 500 м від місця пожежі.

Силами двох відділень рятувальникам вдалось о 13:37 локалізувати загоряння та відвернути небезпеку від сусідських осель і розташованих лише в 1 м від будинку 2-х господарчих сараїв. О 17:00, використав близько 10 т води, пожежу було повністю ліквідовано.     

Вогнем знищено дах будинку, 6 м2 стіни, пошкоджено перекриття по всій площі, 15 м2внутрішніх та зовнішніх стін. За попередніми висновками фахівців, спричинило загоряння порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації пічного опалення.