Сьогодні в Ямполі відбувся районний конкурс дитячих фольклорних колективів.

Цього року у конкурсі брали участь колективи та солісти із 11 шкіл нашого району. Вони змагались за перемогу в трьох номінаціях: «обряд, або фрагмент обряду»,  «автентичний народний спів без супроводу будь-якого напрямку» та «народний спів в сучасній обробці».

Рішенням журі в першій номінації («обряд, або фрагмент обряду») перемогу здобув гурток народознавства Ямпільської загальноосвітньої школи №2, в номінації «автентичний народний спів без супроводу будь-якого напрямку» переможцями було визначено Логвиненко Дарину з Степненського НВК та ансамбль «Мальви» Ямпільської загальноосвітньої школи №2. В номінації «народний спів в сучасній обробці» рівних не було Пухальській Аделіні з Дружбівської загальноосвітньої школи №2.

6 thoughts on “Ямпіль приймав дитячий фольклорний конкурс

  1. Під час конкурсу стало зрозумілим те, що журі зовсім не розуміється на обрядах і театральному мистецтві, а оцінка номінації народної пісні в сучасній обробці та автенитчного співу бажає бути кращою. Знову відбулася банальна роздача місць школам, в принципі як і завжди це робиться на будь-яких Ямпільських районних конкурсах.

      1. Обирати треба тих, хто дійсно розуміється на мистецтві у всіх його проявах, а не зациклених на одному жанрі особистостей.

  2. Ямполь уж прям цены себе не сложит. Из других населенных пунктов была куча талантов, которая ничем не уступает Ямполю, а даже еще краше.

Comments are closed.