Сьогодні ямпільчани вшановують пам’ять покровителя селища святого великомученика Георгія.

Саме в цей день православна церква відзначає свято Оновлення храму святого Георгія в місті Лідді. На честь цього торжества на Русі було побудовано багато монастирів і церков. Одним з таких храмів був і Свято-Георгіївський храм в Ямполі, який служив ямпільчанам з 1826 року, був зруйнований комуністичною владою на початку 30-х років минулого сторіччя і знову відбудований в 1990 році.  Природно, що саме в цей день ямпільські віруючі, що мешкають на правому березі річки Студенок (в народі Пітушок), відзначають своє престольне свято.

Цього року престол Георгіївського храму співпав відразу з декількома визначними подіями. Зокрема, саме сьогодні виповнюється 25 років з часу першого богослужіння у відбудованому храмі в 1990 році та 20 років з часу, коли настоятелем церкви став отець Микола.

З нагоди свята в церкві відбулась божественна літургія, яку очолив Єпископ Конотопський та Глухівський Роман. Керівнику єпархії співслужило духовенство району. На святкову службу зібралось і чимало вірян, які знайшли змогу прийти до церкви незважаючи на робочий день.

– Я вдячний настоятелю та прихожанам, які прийшли сьогодні помолитися разом з нами, – звернувся до присутніх Єпископ Роман. – Всі ми знаємо, що спільна молитва сягає престолу Божого. Тож, нехай по вірі нашій Господь воздасть нам.   

Після цього керівник єпархії освятив новий іконостас, який нещодавно був встановлений в церкві.