Ямпільське відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області повідомляє про розкриття ряду злочинів, які були здійснені на території Ямпільського району.

Правоохоронцям вдалось розкрити грабіж, який стався 14 листопада в м. Дружба. В цей день на вулиці Луговій близько 19 години 15 хвилин громадянин Н із застосуванням фізичної сили до неповнолітньої громадянки А відкрито заволодів її мобільним телефоном та грошовими коштами.

В ході оперативно реагування працівниками Ямпільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області по гарячих слідах було затримано особу, що вчинила дане кримінальне правопорушення.

На даний час громадянину Н повідомлено про підозру за ст. 186 ч. 2 Кримінального Кодексу України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Окрім того, була розкрита крадіжка, яка сталась в ніч з 14 на 15 листопада в с. Усок. Тоді невстановлена особа скоїла крадіжку двох коліс з автомобільного причепу, що знаходився на прилеглій території до молочно-товарної ферми ТОВ «Агрофірма «Світанок». Господарству були спричинені збитки на суму 5 453 грн.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівниками Ямпільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області було встановлено та затримано особу що вчинила крадіжку вищезазначеного майна. Ним виявився раніш неодноразово судимий громадянин Г, який є мешканцем с. Слоут Глухівського району Сумської області.

За даним фактом Ямпільським слідчим відділом проводиться досудове слідство  відносно громадянина Г та встановлюється можлива причетність цієї людини до скоєння інших кримінальних правопорушень на території району.