Голова Сумської облдержадміністрації не бачить проблем в перейменуванні вулиць, як тільки настане його черга займатиметься цим питанням.

Про це він повідомив сьогодні, 25 листопада, під час прес-конференції.

– Після 21 лютого, якщо мери міст або сільські голови не зможуть довести декомунізацію до кінця, я готовий це зробити, – заявив він. – Думаю, після січневих свят, будемо потихеньку збирати інформацію.

Обов’язково потрібно порадитися з людьми, яку нову назву вони хочуть? Не питати: чи хочете ви перейменовувати вулицю? А саме – на яку хочете? Тому що це закон. Не згодні – йдіть до Верховної Ради. Я розумію місцеві ради і мерів, які гальмували це питання через наближення виборів. А раптом не переоберуть. Тепер же, маючи мандат довіри людей, можна і починати…

Нагадаємо, за законом про декомунізацію до 21 листопада перейменовувати радянські та комуністичні назви належало місцевим радам, після цього – міським головам, далі – голові ОДА.

7 thoughts on “Губернатор готовий перейменувати вулиці

  1. СЕГОДНЯ ВЫ ЗАСУДИЛИ КОММУНИСТОВ , А ЗАВТРА ЗАСУДЯТ ВАС!!! ВЫ БУДЕТЕ СЛЫШАТЬ НАРОД ???

  2. ТЫ ,НЕ ВИДИШЬ ПРОБЛЕМ …. А НАС …90% ВИДИТ ПРОБЛЕМЫ !!! ПРО БУМЕРАНГ … СЛЫШАЛ ????

    1. Вытрите слюну у рта и пишите только за себя. Вас никто не уполноваживал писать от громады.

  3. А паспорта вы людям бесплатно менять будите ?? с новой пропиской за чей щет

  4. Уважаемые санитары.Еще раз просим вас.Уберите ямпольчанку от интернета и отведите ее обратно в палату к товарищам Ленину,Сталину и Троцкому.

  5. тупо.идиотизм.дайте денег.на хер ваши переименования.надоели вы уже все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.