Ямпільські команди здобули переконливу перемогу в першому (регіональному) етапі обласного чемпіонату з пейнтболу «Зимова спека», який відбувся 29 листопада в місті Шостка.

За правилами змагань, в них могли взяти участь чоловіки та жінки у віці від 14 до 35 років, які є депутатами місцевих рад, працівниками виконавчих комітетів міських та районних рад, керівниками молодіжних громадських організацій та гуртків, лідерами учнівського або студентського самоврядування. Ямпільський район виставив на турнір дві команди: «Молодь Ямпільщини» та «Витязь», їм протистояли ще п’ять команд (три з Шостки та дві з Середино Буди).

Нашим командам довелось змагатись у простій і, водночас, надзвичайно захоплюючій командній грі – «пейнтбол». Сенс якої полягав у тому, що суперникам потрібно було влучити один в одного з спеціальної зброї (маркеру), що стріляє кульками з фарбою. Учасник, на камуфляж якого потрапляла кулька з фарбою, вважався «вбитим», гра тривала до тих пір, доки в одній з команд не залишиться «живих» учасників, або суперникам не вдасться захопити її прапор.

За підсумками змагань стало зрозуміло, що на півночі Сумщини ямпільчанам немає рівних у пейнтболі. Принаймні, обидві наші команди «Молодь Ямпільщини» та «Витязь» перемогли своїх суперників і вибороли дві з трьох путівок на фінал Чемпіонату області, який відбудеться 12 грудня в місті Суми.