Працівники поліції затримали жителя Ямпільського району, який поцупив у спеціалізованому магазині 90 лотерейних квитків. З‘ясувавши, що частина з них призові, чоловік повернувся до крамниці за виграними грошима.

Приїхавши до Шостки у власних справах, 35-річний мешканець одного з сіл Ямпільського району вирішив спробувати вдачу у розіграші миттєвої лотереї. Він зайшов до спеціалізованої крамниці, проте продавець була зайнята іншим клієнтом і не звернула на нього увагу. Скориставшись моментом, чоловік викрав 90 лотерейних квитків і втік.

У найближчому безпечному місці він з’ясував, що його «виграш» склав понад 300 гривень. Аби не спійматися, зловмисник вирішив обміняти їх на гроші в іншому подібному торгівельному закладі. Однак там йому відмовили, пославшись на правила, за якими виграш отримується лише в тій торговій точці, де були придбані білети.

Сподіваючись, що продавчиня його не пізнає, чоловік повернувся до крамниці. Проте його сподівання були марними – працівниця крамниці, тільки-но він переступив поріг, викликала поліцію.

Наразі стосовно горе-крадія відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. За крадіжку йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

1 thought on “Ямпільчанин спокусився на лотерейні квитки

Comments are closed.