Сьогодні в «Будинку рад» відбулось перенесене засідання Ямпільської районної ради сьомого скликання, на якому депутати мали обрати керівництво новообраної ради.

Нагадаємо, народні обранці планували визначитись з головою та заступником ще 27 листопада на першому засіданні, але вирішили взяти час на консультації і відклали розгляд цього питання на 10 днів.

Сьогодні, 7 грудня, депутати розпочали свою роботу зі зборів, які були скликанні з ініціативи тимчасової президії. А о 11:00 розпочалось пленарне засідання на яке з’явились 24 народні обранці. Єдиним питанням, що було винесено на їх розгляд, було питання про обрання голови районної ради.

Головуючий запропонував депутатам висувати кандидатури на цю відповідальну посаду. Депутат Вадим Бойчунь запропонував обрати головою ради Ольгу Губар від партії «Воля народу». Так як інших пропозицій не надходило, депутати перейшли до обговорення кандидатури.

Першою слово взяла сама Ольга Костянтинівна, яка звернулась до колег з пропозицією об’єднати зусилля заради вирішення проблем району. Її кандидатуру підтримали у своїх виступах депутати Світлана Чудеса, Ольга Васютенко та Микитівський сільський голова Олена Ігнащенко. Проти виступив Олександр Тахтай, він разом з своїм колегою Олександром Косенко оголосили, що депутати від їхніх партій не будуть брати участь у голосуванні і взагалі відмовляться від бюлетенів.  

Щоправда, голосування показало, що далеко не всі депутати від цих партій дотримались настанови свого партійного керівництва. Таким чином, зовсім не брали участь в голосуванні лише шість депутатів (всі чотири депутати від «Батьківщини», один з двох депутатів від Укропу та один з двох депутатів від партії «За Україну»). Інші депутати п’ятнадцятьма з чотирнадцяти необхідних голосів підтримали кандидатуру Ольги Губар, ще троє депутатів проголосували проти.

А ось питання про вибори заступника голови районної ради взагалі не піднімалась, новообрана голова зазначила, що їй необхідний час для визначення гідного кандидата на цю посаду.

7 thoughts on “Ямпільську районну раду очолила Ольга Губар

  1. Це найкраща кандидатура яка могла бути запропанована на цю посаду. О.Губар вітаю з призначенням.

  2. ЭТИ ПРИДУРКИ КОСЕНКО,ТАХТАЙ И К СОЖАЛЕНИЮ ШТАНЮК,ДОЛЖНЫ РАБОТАТЬ НА БЛАГО РАЙОНА,А НЕ САББОТИРОВАТЬ РАБОТУ- ВЫБОРЫ ГЛАВЫ РАДЫ,ЧЕМ ОНИ ОТЛИЧИЛИСЬ ЗА ВСЕ ВРЕМЯ РАБОТЫ ДЕПУТАТАМИ,ПУСТЬ СКАЖУТ ЧТО СДЕЛАЛИ В РАЙОНЕ ?,А ТО ПРОШЛИ В ДЕПУТАТЫ КАК ПЕРВЫЕ НОМЕРА В СПИСКЕ ПАРТИЙ И ВСЕ,ТОЛЬКО ВОДКУ ПИТЬ УМЕЮТ И ЯЗЫКАМИ ЧЕСАТЬ,А ШТАНЮКА НУЖНО ПРОВЕРИТЬ,КАК РАБОТАЕТ И КАК ЕГО РУКОВОДСТВО И РАЙ.РУКОВОДСТВО СМОТРИТ НА ТО ЧТО ОН НА РАБОЧЕМ МЕСТЕ ПЬЕТ ВОДКУ КАЖДЫЙ ДЕНЬ И ПЬЯНЫЙ ВЫВАЛИВАЕТСЯ С РАБОТЫ,ДЕЯТЕЛЬ ВЕЛИКИЙ,БУДЕМ ЗВОНИТЬ ЕГО РУКОВОДСТВУ ,ЕСЛИ ПАНЧЕНКО НЕГО ПОКРЫВАЕТ…

Comments are closed.