5 грудня на сцені Сумського Державного університету відбувся Другий регіональний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс». 

Фестиваль був представлений різними номінаціями та віковими категоріями, в якому приймали участь вокальні та хореографічні колективи з різних міст України: Чернігів, Мелітополь, Полтава, Суми та інші, багато колективів показали свою майстерність із Сумської області: м. Білопілля, Ромни, Краснопілля, Шостка, Ямпіль та інші.

Серед хореографічних колективів гідно представив свою майстерність на розсуд журі зразковий хореографічний колектив «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля, балетмейстер-керівник Олена Коваленко. Перед виступом хвилювалися як учасники колективу так і їх керівник, бо з самого початку конкурсу був заданий дуже високий рівень виконавської майстерності та високий рівень оцінювання. Але колектив «Альянс» зачарував своєю майстерністю і своїм талантом глядачів і їх дуже вдалий виступ високо оцінило шановне журі. В номінації «естрадний танець» вікової категорії 7-9 років прийняло участь 15 колективів, серед яких зразковий хореографічний колектив «Альянс» посів ІІІ місце з танцем «Непросто котенята», в цієї ж номінації у віковій категорії 9-11років, де приймали участь 11 колективів, хореографічний колектив «Альянс» з танцем «Забави чортенят» посів І місце, а в віковій категорії 12-15 років серед 9 інших колективів «Альянс» з танцем «Стиляги» посів ІІ місце. В номінації «народний танець» вікової категорії 9-11 років колектив «Альянс» з танцем «Веселі черевички» виборов ІІ місце і в номінації «народно-сценічна композиція» вікової категорії 14-15 років серед 15 інших колективів «Альянс» посів ІІ місце. Тобто зразковий хореографічний колектив «Альянс» за всі 5 представлених на фестивалі-конкурсі танців отримав призові місця, за що колектив був нагороджений кубками та дипломами переможця і кожен учасник колективу отримав диплом фестивалю та солодощі.

2 thoughts on “Ямпільські танцюристи здобули перемогу на фестивалі «Зірковий шанс»

Comments are closed.