З 14 листопада органи поліції в Ямпільському районі переведені на посилений варіант оперативно-службової діяльності.

Про це повідомили в Ямпільській районній державній адміністрації.

Зазначається, що посилені заходи безпеки були введені через серію терористичних актів у Європі, активізацію окупованих сил на сході країни та з урахуванням високих ризиків терористичної загрози в країні.

Працівниками правоохоронних органів проводиться ряд заходів з метою попередження можливих терористичних загроз, забезпечення безпеки громадян, а також безперебійного функціонування ключових об’єктів інфраструктури та життєдіяльності. Зокрема, на блок-постах, вокзалах, на вулицях проводиться огляд транспорту, речей громадян, аби не допустити перевезення зброї, вибухівки, інших заборонених предметів.

У координації з керівництвом УСБУ, ДСНС України, Сумського прикордонного загону здійснюються інші превентивні заходи з метою попередження терористичних актів, диверсій, а також виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухівки.

Зазначається, що дуже важливо, щоб мешканці регіону із розумінням ставилися до посилення заходів безпеки в публічних місцях, на транспорті, на дорогах, зокрема до вимог про зупинку автотранспорту, перевірку документів і автомобілів.