16 грудня в Будинку рад відбулась друга сесія Ямпільської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів було винесено одинадцять питань, які були ретельно розглянуті на загальних зборах депутатів, що передували пленарному засіданню. Народні обранці детально обговорили всі винесені питання, внесли до них зміни та правки. Виявилось, що з багатьох питань у депутатів були різні позиції, а для того, щоб їх узгодити, знадобилось понад три години роботи.

Пленарне засідання розпочалось лише о 13 годині. Спочатку депутати прийняли регламент роботи ради, затвердили Положення про постійні комісії та сформували їх персональний склад. Відповідно до рішення, Ямпільська районна рада сьомого скликання матиме чотири постійні комісії.

Постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю очолила депутат від партії «Солідарність» Ірина Панченко. Окрім неї до цієї комісії увійшли депутати Вадим Бойчунь, Володимир Давидов, Олександр Косенко, Світлана Леонтенко, Валентин Лесняк, Олександр Соломко та Олександр Рябухін.

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища працюватиме під керівництвом депутата від партії «Воля народу» Світлани Чудеси, до цієї комісії увійшли депутати Петро Ігнащенко, Віктор Образ, Ігор Палагин, Юрій Прохоренко.

Комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури очолив депутат від партії «За Україну» Олександр Штанюк, членами комісії стали Ольга Васютенко, Ірина Деркач, Валентина Обуховська, Олег Посохов, Ігор Соломко та Олександр Тахтай.

Депутат від Опозиційного блоку Марина Демченко очолила комісію з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою, до комісії увійшли Володимир Ворона, Валентина Звоник, Віталій Козуб та Володимир Лящевський.

Окрім того, цього дня депутати розглянули питання про організацію прийому громадян та зосередились на кадрових питаннях. Після обговорення було прийнято рішення про продовження терміну дії контракту з директором КП «Медіасвіт Ямпіль», головним лікарем Ямпільської ЦРЛ та директором Ямпільського районного краєзнавчого музею.

Завершилась друга сесія районної ради розглядом депутатських доручень, які були дані під час обговорення питань порядку денного.

2 thoughts on “В Ямполі відбулась друга сесія районної ради

  1. очолили, рассмотрели, комиссии, регламент. И так каждый день. Скукотища. Особенно понравилось “Постійну комісію з питань -=-=-=-=-=-=-=-=-= ринкових реформ”. Какие нафиг реформы рынковые в нашем то районе, не несите бред умными словами. Когда начнете работать для Ямполя и района?

  2. Интересно, а где находится этот музей? И какой график его работы?

Comments are closed.