23 грудня в Ямполі відкрили головну новорічну ялинку селища та району.

Новорічні та різдвяні вітання для гостей свята прозвучали від заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Калюжної, керуючого справами апарату Ямпільської районної ради Олександра Лабоги та Ямпільського селищного голови Наталії Цибулько.

Для гостей свята організатори підготували цікаву новорічну програму «Новорічна чудасія» у виконанні артистів Ямпільського районного центру культури та дозвілля. Малеча із великим задоволенням фотографувалася з казковими героями, брала участь у розважальних конкурсах, але найбільше захоплення виникло, коли Дід Мороз «запалив» вогники на новорічній ялинці.

До речі, на відміну від попередніх років, цьогорічну головну ялинку Ямполя справді можна назвати новорічною красунею. Вона значно менша за своїх попередниць і аж ніяк не вражає своїми розмірами, але рівна та охайно прикрашена.

З відкриття головної ялинки селища та району на Ямпільщині лише розпочинаються різдвяно-новорічні святкування. У програмі мюзикл для дітей «Новорічні пригоди Андрія і Ангеліни», новорічний мюзикл «Новорічні мандри», Новорічна дискотека для молоді, Фестиваль різдвяних колядок, Вечір відпочинку для тих кому за… «Новорічні вечорниці». Тож, ямпільчанам гарантований чудовий настрій на ці різдвяно-новорічні свята.

7 thoughts on “В Ямполі відкрили новорічну ялинку

 1. Коли вноч! у д!м,квартиру,хату
  Прийде Р!здво,ялинка ! вогн!
  Згадай,хоч на хвилинку,про солдата,
  Який в окоп! мерзне на в!йн!.
  Який свое Р1здво зустр!не в пол!
  Який свое Р!здво зустр!не в пол!
  П!д кул! свист ! в!тру коляду…
  Хай спогад тв1й йому тамуе бол!,
  Хай щира згадка п!дн!мае дух,
  Бо в цьогор!чн!м роц! щастя й туга
  Зм!шались в датах,цифрах !менах…
  Яке ж Р!здво без батька,сина,друга…
  Як! ж свята !де в!йна.
  ! в час,коли годинник цокне в тиш!
  Й по в!нця буде келих…щастя…см!х…
  Не говори тост!в хвалебно-пишних,
  А помолись за мертвих ! живих.

  1. Читай опис : До речі, на відміну від попередніх років, цьогорічну головну ялинку Ямполя справді можна назвати новорічною красунею. Вона значно менша за своїх попередниць і аж ніяк не вражає своїми розмірами, але рівна та охайно прикрашена.

 2. А в зоне АТО снова обострение. Но в медиа об этом уже практически ни слова. Наверное война надоела. Стала рутиной. Вошла в прывичку… И это ужасно. Благодаря нашим Героям Вы спите спокойно. А ребята на передке. в аду войны…………………………………………………….

 3. Да “совесть” слова правдивы, но жизнь никто не отменял, и люди стараются жить так, будто бы живут последний день. Войну не забудут, и участников будут помнить всегда, но терять голову и думать только о войне не каждый сможет.

 4. … вернее терять могут не только лишь все. Мало кто может сейчас это делать.
  p.s.: ну лучше поздно, чем никогда! Каждый думает своей головой в новом году! Хотя местное голосование, говорит что прогресс на лицо. Малорики! С наступающими новогодними, Громада!

Comments are closed.