Програму соціально-економічного розвитку та бюджет Ямпільського району на 2016 рік обговорили напередодні на колегії районної державної адміністрації та засіданні «бюджетної» комісії районної ради.

23 грудня відбулось перше засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю Ямпільської районної ради. Нагадаємо, за рішенням райради до неї увійшло вісім депутатів, очолила комісію Ірина Панченко, а от її заступника та секретаря повинні були визначити самі члени комісії.

Голова «бюджетної» комісії Ірина Панченко запропонувала на посаду заступника депутата від партії «Рідне місто» Валентина Лесняка, але той взяв самовідвід. Після цього на посаду заступника був запропонований депутат від «Укропу» Володимир Давидов, а на посаду секретаря – депутат від «Солідарності» Світлана Леонтенко. Ці кандидатури були одноголосно підтримані членами комісії.

На засіданні було заслухано звіт про виконання районного бюджету на 2015 рік, проект бюджету на 2016 рік та проект програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік. Після детального обговорення члени комісії вирішили винести ці питання на розгляд третьої сесії Ямпільської районної ради, яка відбудеться 25 грудня.