Шокуючий злочин був вчинений в ніч з 4 на 5 січня на території Ямпільської районної станції юних натуралістів. Під покровом ночі двоє ямпільчан проникли на територію станції, де у одному з вольєрів для тварин задушили самку косулі.

Тушку тварини шкуродери пустили на м’ясо, сподіваючись таким чином відзначити День народження одного з них. Але пишному застіллю завадили працівники станції юннатів, які, виявивши нестачу тварини, власними силами організували пошук злочинців.

– Ця косуля жила у нас три роки, – розповідає директор Ямпільської районної станції юних натуралістів Сергій Мерцалов.  – Її знайшла в лісі і подарувала нам жінка з одного з населених пунктів району. Найприкріше те, що ми вже підшукали тварині пару і сподівались на потомство.

Зараз розслідуванням цього резонансного злочину займаються правоохоронні органи. За неофіційною інформацію, одним з шкуродерів виявився раніше судимий мешканець вулиці Горького.

На жаль, це не єдиний злочин проти тварин, що останнім часом стався на території ямпільських юннатів. Наприкінці минулого року невідомий проник у вольєр і отруїв нутрій, кроликів і морських свинок. Загинуло більше 20 тварин.

8 thoughts on “Шкуродери жорстоко вбили тварину-символ ямпільського зоопарку

  1. Твари,нелюди….Слов нет…Надеюсь понесут наказание,уроды.

  2. Искренне надеюсь, что эта парочка живодеров окажется в тюрьме и их там тоже отдерут.

  3. Вже минув тиждень як здійснено цю наругу- вбивство цієї тварини, але повідомлень про встановлення злочинців немає на сайті. Невже правоохоронцям не болить цей вчинок, невже хоч трішки щось відомо про вбивство,невже кожен з них не зацікавлений розкрити злочин як найшвидше, невже не можна оперативно розплутати цей клубок. Відгукніться, поліцейські, повідомте про цей факт.

  4. Преступников нашли на следующий день – два местных алкаша!

  5. Сьогодні (13.01.2016 о 19:00) в програмі «Свідок» на каналі НТН показували репортаж про цей страшний випадок та одного із злочинців. Хто за хоче на офіційному сайті каналу може переглянути цей репортаж.

Comments are closed.