Команда «Дружба» з однойменного міста стала переможцем традиційного Різдвяного футзального турніру, який відбувся 9 січня в Ямполі.

Змагання пройшли на базі спортивного комплексу. Окрім дружбівчан, в ньому взяли участь команди «Полісся» та «Ямпіль ІІ» з смт Ямпіль, дві команди з смт Вороніж Шосткинського району та футзалісти з с. Воздвиженське.

Всі команди були розділені на дві групи, перші та другі команди яких мали право розіграти між собою призові місця. В групі А кращою виявилась команда «Дружба», яка з рахунком 7:2 перемогла «Полісся» та 12:4 – «Вороніж», «Полісся» переконливо перемогло гостей з Воронежа з рахунком 8:4 і зайняло в групі друге місце. В групі Б рівних не було «Воздвиженську», який з рахунком 7:6 переміг «Ямпіль ІІ» та 8:6 – «Вороніжську», а друга команда Ямполя виявилась сильнішою за «Вороніжську» – 5:4.   Таким чином, у півфінал вийшли команди «Дружба», «Полісся», «Воздвиженськ» та «Ямпіль ІІ».

У півфінальному поєдинку «Дружба» з рахунком 8:3 здолала «Ямпіль ІІ», а «Полісся» з рахунком 11:8 – «Воздвиженськ». У матчі за третє місце перемогу над командою «Воздвиженськ» святкувала команда «Ямпіль ІІ» (6:4), а у фіналі не було рівних «Дружбі», яка з рахунком 7:4 перемогла «Полісся».

Кращі гравці турніру були нагороджені цінними подарунками від Ямпільської селищної ради.