Ямпільський районний суд засудив двох українців за організацію та сприяння незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Про це інформує офіційний сайт Держприкордонслужби.

Ще наприкінці травня 2015 року спільною міжвідомчою групою, до складу якої увійшли прикордонники Сумського загону та співробітники УМВС України в Сумській області, в ході реалізації завчасно отриманої інформації, в одному з приватних помешкань н.п. Середина-Буда було виявлено та затримано групу незаконних мігрантів: двох громадян Непалу та одного громадянина Королівства Марокко. В подальшому, в ході проведення відповідних оперативних заходів було встановлено, що до незаконного переправлення вказаної групи мігрантів причетний місцевий житель, який перебуваючи в змові з іншими співучасниками злочину, організував доставку нелегалів від лінії держрубежу до місця відсидки.

У протиправній схемі також взяв безпосередню участь й провідник поїзда міждержавного сполучення, який забезпечив доставку трьох іноземців від станції Москва до станції Суземка (Брянська область, Росія), де по прибуттю передав їх невстановленим особам для подальшого незаконного переправлення через російсько-український кордон поза встановленими пунктами пропуску.

40-річному українцю та 38-річному провіднику, обвинувачених за ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, суд призначив кожному покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі та із застосуванням ст. 75 Кримінального кодексу України звільнив їх від відбування основного покарання з випробувальним терміном  на три роки.

Матеріали провадження стосовно інших осіб виділені в окреме провадження. Вирок Ямпільського районного суду Сумської набрав законної сили.

3 thoughts on “В Ямполі засудили осіб, які організували канал незаконної міграції

  1. судью купили что ли, какой условный срок, это ОПГ по контрабанде людей. смешно

    1. николай,смешна ваша безграмотность.какая опг?почитайте ук.

      1. я не юрист. какая разница что там определяет ук. тут логика простая. люди намеренно собрались и организовали схему нарушения закона. умеренно. какой условный , что это за законы такие интересные. Условный по логике давать тогда можно, когда умысел неявный. То ли возраст юный то ли еще что. А эти шли намеренно осознанно, еще и группой действовали. вот о чем я. и при чем тут дефиниции ук

Comments are closed.