Служба автомобільних доріг у Сумській області 18 січня за результатами тендеру замовила ТОВ «Механізований будівельний центр» експлуатаційне утримання 235 кілометрів автодоріг Ямпільського району.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ціна експлуатаційного утримання за кілометр дороги становить 32 тисячі гривень.

Йдеться про обласні та районні, а також про дороги державного значення Т-19-15 КПП «С. Буда» – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружба та Т-19-12 Шостка – Ямпіль.

Єдиним конкурентом ТОВ «Механізований будівельний центр» було ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

Нагадаємо, ТОВ «Механізований будівельний центр» займається експлуатаційним утриманням доріг Ямпільського району з 2015 року. Тоді фірма також виграла тендер на утримання доріг, але меншої протяжності. А автомобільна дорога Т-19-15 «С.Буда-Ямпіль-Береза з під’їздом до м. Дружба» була передана на експлуатаційне утримання  ДП «Сумський облавтодор», який отримав на виконання даних послуг 4 189 891, 20 гривень. 

Таким чином, якщо в 2015 році експлуатаційним утриманням доріг Ямпільського району займалось два підприємства, то в 2016 році ці послуги виконуватиме лише харківська фірма.

До відома, ТОВ «Механізований будівельний центр» зареєстрований у Харкові на Олександра Яковенка. Керівником є Микола Мирошниченко.

2 thoughts on “Дороги Ямпільського району передали на утримання харків’янам

  1. По моему в прошлом году еще голова отчиталась что віиграла тендер Харьковская фирма и віделено 4 млн. гривен. Где ремонт ? Где деньги? Кто ответит за слова?

    1. 4 миллиона гривен – по нынешним ценам это примерно 3,0-3,5 километра капитально отремонтированной дороги, их за год разложили по ямах на дорогах нашего района

Comments are closed.