На цьому тижні через спалах захворюваності на грип в ямпільських школах було призупинено навчання, а учні пішли на вимушені канікули.

Школярі мали б провести цей час вдома, щоб якнайменше спілкуватись з однолітками і звести до мінімуму ризик поширення небезпечного захворювання. Але як дитині всидіти вдома, коли за вікном така чудова зимова погода, а друзі кличуть піти кататися на санчатах та ковзанах?

Тим паче, що такі справжні зими у нас бувають дуже рідко. Напевно всім би було прикро просидіти ці несподівані канікули біля монітора комп’ютера, чи екрану телевізора. Тож, не лякають ямпільських дітлахів міцні морози та великі снігопади. Навпаки, повсюди в селищі чується веселий дитячий сміх.

Для батьків же головне, щоб такі розваги малечі були безпечними. Особливо в умовах, коли в селищі досі не працює ковзанка і дітям доводиться шукати пригод в інших місцях.

Одним з найпопулярніших місць в цей час стали засніжені гірки.

Рельєф селища дозволяє малечі кататися на санчатах в багатьох місцях, але найбільше облюбували діти гірки біля «Бібліотечного» будинку по вулиці 50 років Жовтня, біля приміщення початкових класів Ямпільської ЗОШ №1 та «Котячу» гірку біля залізничного мосту через річку Студенок. Тут з ранку до пізнього вечора завжди багато людей.

Діти насолоджуються зимовим відпочинком, а батьки уважно спостерігають за своїм потомством.

Ковзанка на річці  

Попри усталену думку, ковзанка цієї зими в Ямполі все ж є, до того ж за нею регулярно доглядають і розчищають від снігу. Знаходиться вона на озерці між автомобільним мостом через річку Студенок та газовою заправкою на вулиці Боженка.

Тут катаються на ковзанах та грають в хокей. Щодня тут збирається багато дітей.

Катаються діти і на лижах.

Цей спорт більш індивідуальний, тут не помітиш великого скупчення, але гуляючи за селищем можна помітити лижню, яка простягається на багато кілометрів.

1 thought on “Як ямпільські дітлахи проводять вимушені канікули?

Comments are closed.