Автомобіль УАЗ з вантажем м’ясної продукції затримали 22 січня на кордоні з Росією військовослужбовці відділу «Свеса» Сумського прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Реалізовуючи завчасно отриману оперативними співробітниками загону інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль на напрямку між українським населеним пунктом Чуйківка та російським Подивоття за кількадесят метрів від держрубежу затримав автомобіль УАЗ без номерних знаків під керуванням громадянина України.

Під час огляду транспортного засобу вартові кордону виявили в ньому 65 блоків (брикетів) мороженого м’яса.

Наразі автомобіль та м’ясопродукція, загальна вага якої склала майже півтори тонии, встановленим порядком передано працівникам фіскальної служби.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України 34-річному українцю, мешканцю прикордоння, доведеться відповідати у суді.

Нагадаємо, у грудні 2015 року Ямпільський районний суд засудив двох українців за організацію та сприяння незаконного переправлення осіб через державний кордон України. 

Окрім того, свеські прикордонники оприлюднили відеозапис затримання контрабандиста.

 

 

 

10 thoughts on “Свесянин намагався незаконно перевезти до Росії півтори тони м’яса

  1. Ну и зачем вы его задержали??А ??Дауны дурные??Все на пУтина работаете??Сколько рабочих мест сгубили?

  2. Показатель как всегда.УАЗ полупустой. 20 машин поз завязку проехали,а 21-1 полупустой задержали?)))))))

  3. Молодцы, перед Россией выслужились! Помогли Путину выполнить программу импортозамещения.
    Контрабанда, которая от-туда сюда идет, вредит нашей экономике и обогащает Россию. Российские, а не украинские, контрабандные товары должны ловить пограничники, работу которых оплачивают налогоплательщики Украины.

  4. Пограничники делают свое дело.
    Нечего испытывать их бдительность.

    1. Валерий,а ты не пограничник случайно? Потому что про их “бдительность” весь район знает-и сколько берут за тонну,и кто возит,и кто крышует.

Comments are closed.