Сьогодні Ямпільській районній станції юних натуралістів була передана самка косулі, яку знайшов у лісі і виростив єгер Собичского лісництва Шосткинського лісгоспу.

Про це повідомляє Шостка.INFO 

Косулю акуратно помістили в спеціальний ящик і відвезли в Ямпіль, де її вже чекав приготований вольєр і новий друг – самець козулі, приблизно однакового з нею віку.

 – У липні минулого року під час обходу я знайшов дитинча косулі, яка була жива, але лежала нерухомо і нікуди не тікала, – розповідає єгер Геннадій Кардаш. – Тварина була ослабленою, мабуть вона вже кілька днів голодувала. З якоїсь причини косулю покинула мама. Швидше за все, їй було півтора-два місяці, оскільки зазвичай приплід у косуль з’являється в квітні-травні. Спочатку вона нічого не їла, довелося випоювати її зі шприца, потім із соски. Незабаром Козюля, як почали називати косулю в нашій родині, вже щипала травичку, їла сухий корм, – розповідає єгер.

Самочка косулі підростала і потрібно було визначатися з її подальшою долею. Відпускати в ліс тварина було не можна, оскільки тварина стала ручною, приймала за друзів домашню живність і шансів на те, щоб вижити в дикій природі, у неї просто не було.

– Дізнавшись, що на Ямпільської станції юннатів підшукують самку косулі, ми вирішили, що для нашої Козюлі кращого будинку не знайти, – говорить Геннадій Кардаш.

Дитинча косулі з радістю зустріли в Ямпільській районній станції юних натуралістів.

 – Адміністрація станції юннатів і дитячий колектив дякує Шосткинському лісгоспу і особисто єгерю Геннадію Кардашу за такий чудовий подарунок. Ми зробимо все можливе, щоб шосткинській гості у нас сподобалося, – зазначив директор Ямпільської СЮН Сергій Мерцалов.

Нагадаємо, в ніч з 4 на 5 січня двоє ямпільчан проникли на територію станції юних натуралістів, де у одному з вольєрів для тварин задушили самку косулі.