У Сумській області за матеріалами СБУ притягнуто до кримінальної відповідальності місцевого мешканця, який пропагував ідеї приєднання частини України до Росії та відтворення СРСР.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Сумській області.

Зловмисник розповсюджував у райцентрах Сумщини: Білопіллі, Конотопі, Глухові, Путивлі газети і листівки з антиукраїнськими матеріалами, отримані поштою з Росії та Білорусі від представників ліворадикальних партій.

Білопільський районний суд Сумської області визнав пропагандиста винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 (порушення територіальної цілісності та недоторканості України) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з відстрочкою покарання на три роки.

Нагадаємо, у червні 2015 року за схожий злочин був засуджений мешканець смт. Свеса, який протиправно розповсюджував в своєму селищі листівки із закликами до відокремлення від України Харківської, Сумської та інших східних областей. Зловмисник зізнався, що до скоєння злочину його підштовхнула прихильність до комуністичної ідеології. Але в обкомі КПУ заявили, що даний чоловік не має відношення до Комуністичної партії України.

3 thoughts on “За антиукраїнські газети комуніста позбавили волі на п’ять років

  1. Почему так мало уроду дали ,да еще с отсрочкой.Немедленно в АТО окопы рыть.

Comments are closed.