Раптова лютнева відлига наробила чимало клопоту ямпільчанам. Плюсова температура разом з дощем та мокрим снігом вкрили всі дороги та тротуари селища непрохідною сумішшю зі снігу, льоду та води. 

В таких умовах кожен, навіть нетривалий, похід на роботу, в дитячий садок, школу чи магазин може завершитись, якщо не візитом до лікаря, то візитом до взуттєвого магазину. Адже, від таких умов найбільше страждає наше взуття, особливо це стосується дитячих кросівок, черевиків та чобіт детские кроссовки оптом. А мокрі ноги, в свою чергу, віщують нам і нашим близьким неминучі простуди та хвороби, особливо в сезон вірусних інфекцій.

То що ж робити, якщо ви не хочете витрачати зайві кошти на нове взуття та ліки? Тим паче, що сьогодні вже важко сказати, що обійдеться вам дешевше: нові пристойні черевики чи тижневий курс медикаментозного лікування від застуди чи грипу. В наших реаліях заробітної плати може не вистачити ні на перше, ні на друге.

Експерти радять під час відлиги не соромитись одягати гумові чоботи. Практика показує, що це найнадійніший спосіб зберегти ноги сухими. Але, якщо ж ви собі не можете дозволити таку «розкіш», вам доведеться все ж обзавестись ще однією парою зимового взуття. Потрібно це зробити перш за все, щоб потім не довелось купувати третю та четверту пару за сезон. 

Фахівці радять змінювати взуття кожен день, щоб воно мало час добре висохнути. Навіть при сухій погоді шкіра на ногах виділяє значну кількість вологи, і тому взуттю необхідно не менше доби на просушування.

Взуття потрібно сушити на спеціальних розпірках при кімнатній температурі. Але ніколи при цьому не користуйтесь сушарками, батареями, фенами або пилососами.

Після того, як взуття висохне, його слід негайно обробити засобами для догляду за шкірою.

На шкіряну підошву  неодмінно слід поставити профілактику (гумову підметку), це дозволить запобігти її швидкому зносу.

І головне, якщо ви щойно придбали нову пару черевиків або чобіт, їх відразу слід просочити спеціальними сумішами, які захистять їх від бруду і вологи.

Сподіваємося, що ці поради будуть корисними для вас. На жаль, синоптики прогнозують, що така ж погода збережеться в Ямполі ще тривалий час.

1 thought on “Як у відлигу зберегти ноги сухими, а взуття доглянутим?

  1. А трактора в этом колхозе нету чтоб кашу почистить или солярки нету? Сынку на машину деньги нашлись!

Comments are closed.