З сьогоднішнього дня ямпільські школярі мають змогу зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація триватиме до 4 березня.

На сайті testportal.gov.ua бажаючі взяти участь у ЗНО зможуть заповнити та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Для тих, хто не може з якихось причин зробити це онлайн, працюють пункти реєстрації. Для цьогорічних випускників шкіл вони створені за місцем навчання.

Як наголошують в Українському центрі оцінювання якості освіти, у 2016 році абітурієнти подають до вищих начальних закладів сертифікати ЗНО тільки цього року.

Тестування проходитиме з 12 предметів. Проте кожен учасник ЗНО має право обирати для проходження незалежного оцінювання лише чотири навчальні дисципліни.

Також для випускників шкіл цього року поєднали державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання з двох предметів: українська мова та література, математика або історія України. Випускник може пройти ЗНО і з математики, і з історії України, проте оцінку з ДПА буде зараховано лише з одного предмета. Результати ЗНО з української мови та літератури будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація на основі кількості балів, що набрані за виконання завдань лише з української мови.

Основна сесія ЗНО буде проведена з 5 травня по 17 червня, додаткова – з 14 червня по 4 липня.