Податкова міліція на Сумщині вилучила двадцять пакетів із горілкою «Пшенична», яка набула великої популярності серед споживачів у тому числі і Ямпільського району завдяки своїй низькій вартості.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області

Співробітниками податкової міліції Сумської області в ході проведення операції «Акциз-2016» та розслідування кримінального провадження на підставі ухвали суду здійснено обшук складського терміналу компанії – поштового перевізника.

Під час обшуку, окрім горілки «Пшенична», було виявлено понад три тисячі пачок цигарок та понад 50 пластикових каністр зі спиртом. Упаковки тютюну та алкоголю не мали встановлених законом акцизних марок. Поруч з продукцією також були виявлені запаковані у поліетилен понад 50 тисяч марок акцизного податку з явними ознаками підробки. Акцизну продукцію вартістю понад 120 тис. грн. вилучено.

Зазначимо, що зараз на території Ямпільського району у перекупників можна без перешкод придбати горілку «Пшенична» за ціною від 30 до 40 гривень за літр. Вартість алкогольного напою в кілька разів нижча за продукцію, що продається через офіційні торгові точки.

1 thought on “Податківці вилучили контрафактну горілку, що розповсюджувалась на Сумщині

  1. На територии Ямпольского района всегда можно было приобрести и дешевый самогон, и дешевую водку, и дешевый спирт. Чем народ беднее, тем дешевого алкоголя больше. Вылучать по двадцать пакетов – бестолковое занятие. Лучше рабочие места создавать, чтобы у людей хватало денег дорогой алкоголь покупать.

Comments are closed.