Незважаючи на чисельні попередження правоохоронців щодо різноманітності шахрайських схем та способів їх уникнення, громадяни нерідко потрапляють на гачок аферистів. Цими днями невідомі зловмисники спустошили банківський рахунок жительки Ямпільського району.

До чергової частини Ямпільського відділення поліції звернулась жителька райцентру й повідомила, що її ошукали.

Як з’ясувалося, племінник потерпілої розмістив на одному із сайтів мережі Інтернет оголошення про продаж власної речі. Невдовзі йому зателефонував «покупець» з наміром придбати річ. Коли мова зайшла про спосіб розрахунку,чоловік, дізнавшись про наявність у продавця кредитної картки, яку племінник з дозволу взяв у своєї тітки, домовився перерахувати гроші саме на неї, для чого запропонував провести за його підказками ряд банківських операцій. Проте замість того, аби поповнити рахунок панянки, шахрай за кілька хвилин його спустошив. Про що на телефон довірливої жінки надійшло смс-повідомлення про зняття з кредитної картки 13703 гривень. Ошуканій жінці нічого не залишалося, як звернутися до поліції.

«Запорукою успіху таких «спритників» є легковажне розголошення самими громадянами своїх персональних даних, що дає змогу шахраям безперешкодно знімати кошти з рахунків, навіть не користуючись банківськими картками, – говорить начальник Ямпільського відділення поліції Костянтин Бобров. – І хоча все залежить від конкретної ситуації, в більшості випадків зловмисники діють за одним і тим же сценарієм».

Наразі слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). Триває досудове розслідування.

1 thought on “Інтернет – шахраї ошукали ямпільчанку на більш ніж 13 тисяч гривень

  1. Прежде чем проводить ряд банковских операций нужно ЧИТАТЬ то, что написано на экране терминала или банкомата, и ДУМАТЬ, что же вы делаете!!! Если не знаете сами – СПРОСИТЕ РАБОТНИКА БАНКА!!! Сейчас на каждом углу мошенники, никому нельзя доверять, тем более в делах которые касаются банковских карт.

Comments are closed.