Лише за офіційними даними в 2015 році підприємствами автомобільного транспорту Ямпільського району було перевезено 31 тисячу тон вантажів. Це говорить про те, що ринок вантажних перевезень району стрімко розвивається.

За останні п’ять років він зазнав докорінних змін. На ринок району вийшли нові підприємства, які докорінно змінили наше уявлення про вантажні перевезення. На думку експертів, стрімке зростання об’ємів перевезень в районі пов’язане в першу чергу зі зростанням якості самих транспортних послуг та з розвитком ринку інтернет – торгівлі в Україні.

За цей час вийшли на новий рівень і технології перевезення http://www.mhm-ukraine.com/produktsiya/navesnoe-oborudovanie/dlya-peregruzhatelej. В рази зменшився час доставки, у споживачів з’явились можливість відстежувати місцезнаходження відправленого вантажу, з’явились послуги «кур’єрської доставки». Тобто, конкуренція на ринку змушує його учасників запроваджувати нові послуги для більш якісного обслуговування своїх клієнтів.

Сьогодні провідною компанією на ринку транспортних послуг Ямпільського району є «Нова пошта», яка має відділення в трьох найбільших населених пунктах району, значний об’єм перевезень має і «Укрпошта». Окрім того, на ринок виходять і нові підприємства, серед яких і ПриватБанк, який нещодавно запровадив новий поштовий сервіс.

Відкриття відділень нових транспортних підприємств лише сприятиме конкуренції на місцевому ринку і надаватиме ямпільчанам нові можливості. Можна спрогнозувати поліпшення якості перевезень та зменшення вартості таких послуг.  

1 thought on “На Ямпільщині розвивається ринок вантажних перевезень

Comments are closed.