Здолавши всіх суперників в групі «А», ХК Дружба» вийшов до ? фіналу чемпіонату Сумської області з хокею.

Четвертьфінальна  зустріч відбулась на щойно відкритій штучній ковзанці стадіону «Авангард» в Сумах . Суперник на цій стадії нашим хокеїстам дістався не дуже грізний – хокейний клуб з Охтирки. Охтирчани ніколи не входили до когорти найсильніших команд області, а тому їм складно було скласти конкуренція нашим майстрам.

Вже перші хвилини матчу зняли всі питання про те, яка команда продовжити свої виступи далі. Ледь стрілка секундоміра зробила  перший оберт, як нападник дружбівців Олексій Залошков відкрив рахунок в матчі, вдало зігравши на п’ятачку біля воріт гостей. До першої перерви рахунок вже був 9:0 на користь Дружби.

Надалі «біло-блакитні» продовжували атакувати ворота суперника, не залишаючи їм шансу розмочити рахунок. Остаточний підсумок матчу 19: 0 на користь дружбівських хокеїстів.

Найрезультативнішим гравцем матчу став нападник Ігор Кабанов, який закинув 6 шайб. Крім нього відзначилися також Г. Латиш, А. Заложков, Д. Залошков (всі по 3 шайби), В. Длугаш і Р. Комаров (по 2 шайби).

Все более набирает в наше время популярность такая игра как бильярд. Раньше ней интерисовались далеко не все, но теперь многие не только регулярно посещают бильярдную, но и устанавливают бильярдные столы у себя дома или на даче. Эта увлекательная игра радует как любителей , так и профессионалов по всему миру. http://billiard-s.com

2 thoughts on “ХК «Дружба» розгромив охтирчан у ? фіналу чемпіонату області з хокею