Ямпільські поліцейські затримали мешканця Павлограда, який разом з малолітніми спільниками здійснив серію крадіжок домашньої птиці в місті Дружба.

Фатальною для крадія стала ніч з 31 січня на 1 лютого, коли він разом зі своїми юними «помічниками»  вкрав чотирьох гусей з домашнього господарства місцевої мешканки. В результаті оперативно-розшукових заходів, що були проведені працівниками Ямпільського відділення поліції, особу злочинця було встановлено по «гарячим слідам».

Крадієм виявився мешканець м. Павлоград Дніпропетровської області, який тимчасово проживав в м. Дружба у своїх знайомих. Чоловік зізнався, що залучив у злочинну діяльність двох малолітніх дружбівчан. А правоохоронці встановили причетність цієї людини до скоєння ряду інших крадіжок домашньої птиці, що були скоєні останнім часом в м. Дружба.

Ямпільським слідчим відділом відносно прожується досудове слідство, злочинцю повідомлено про підозру за ст. 185 ч. 3 Кримінального Кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) та за ст. 304 ч. 2 Кримінального Кодексу України (втягування малолітніх у злочинну діяльність). Щодо нього було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.