5 лютого на посаду начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації була призначена Леонтенко Світлана Миколаївна.

Світлана Миколаївна народилась 16 травня 1973 року, має повну вищу освіту – в 2007 році закінчила Сумський державний університет за спеціальністю „Фінанси”, кваліфікація – економіст.

Трудову діяльність розпочала у липні 1991 року на посаді бухгалтера Ямпільського районного підприємства «Агротехсервіс» ТЦ «Агромашремонт», а в лютому 1997 року була призначена на посаду головного бухгалтера на цьому ж підприємстві. Протягом своєї трудової діяльності в різний час працювала на посадах головного бухгалтеру Ямпільського райавтодору, головного бухгалтеру малого приватного підприємства «Ніка», спеціаліста відділу надходження доходів та головного спеціаліста по контрольно – перевірочній роботі за нарахуванням та сплатою платежів управління Пенсійного фонду України в Ямпільському районі.

Останнє місце роботи – головний казначей відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів Управління Державної казначейської служби України в Ямпільському районі.

На місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Світлана Миколаївна Леонтенко була обрана депутатом Ямпільської районної ради.

4 thoughts on “В Ямполі призначили нового начальника відділу економічного розвитку і торгівлі

  1. Поздравляю! Светлану Николаевну знаю как серьезного грамотного квалифицированного специалиста.

Comments are closed.