У жаркий час року, особливо при тривалих стоянках автомобіля на сонці, слід подбати про захист салону від сонячних променів і перегріву пластикових елементів.

Для захисту автомобіля можна скористатися готовими рішеннями, які продаються в автомагазинах sonnenschutz t5. Наприклад, для цих цілей можна використовувати знімні сонцезахисні екрани, самоклеючі плівки, козирки або звичайні сонцезахисні штори.

Сонцезахисний екран лобового скла автомобіля (фольга) з двома присосками – надійний захист від ультрафіолету і спеки.

Для чого потрібні шторки від сонця:

– Для захисту салону автомобіля від дії прямих сонячних променів, насамперед, ультрафіолету. Висока температура і ультрафіолет руйнівно впливають на матеріали обробки салону – пластик і оббивку, викликаючи їх старіння і вигорання. Сонцезахисні дзеркальні шторки дозволяють на кілька градусів знизити температуру всередині салону;

– Оберігає і захищає пластик “торпедо” автомобіля (панель приладів) і кермо від нагрівання, вицвітання і розтріскування

– Перешкоджає перегріву повітря в салоні при тривалій стоянці автомобіля під сонцем;

– Розміщений на лобовому склі, цей сонцезахисний екран закриє зовнішній огляд Вашої машини від сторонніх. Шторки для автомобіля – просте, але унікальний винахід, яке є гідною альтернативою тонировке. Захисна шторка від сонця має масу переваг. Крім очевидного комфорту для Вас і Ваших пасажирів під час поїздки, шторки також будуть перешкоджати надмірного тепла салону автомобіля і вигорання оббивки сидінь. Крім того, Ви завжди зможете сховатися від цікавих очей. У нас Ви знайдете шторки автомобільні різних розмірів та допомог кріплення.