10 лютого о 19:02, в результаті оперативної роботи працівників Сумської митниці ДФС, в потязі № 342 сполученням «Кишинів-Москва» на залізничній станції «Хутір-Михайлівський» було виявлено приховані від митного контролю книги.

Вони були зашиті в матраци для білизни. Знахідку виявили при проведенні митного огляду в пасажирському вагоні №11, в купе №2. Загальна   кількість схованого товару склала 193 шт. З них “Бджола і людина” написана Галиною Аджигирей в 28 примірниках вартістю 95 грн. кожна.

Дане видання рекомендоване для публікації як науково-популярне. Воно призначене для лікарів різного профілю. Може зацікавити і широке коло читачів. Автор розглядає багато питань апітерапії з позиції Святого Письма, що надає книзі особливий інтерес і оригінальність. В цілому книга написана гарною мовою, грамотно, легко. Автор звертає увагу читачів на особливість прийому продуктів бджільництва всередину. “Вчимо азбуку разом із Біблією Ольги Бокової – 120 екземплярів, приблизною вартістю по 20 гривень. Книга навчає малюків сприймати букви та слова через Біблію. 45 книжок – “Молитов Віри” Ольги Мурги, біля 20 грн. за одиницю. Цей збірник має безліч вже підібраних біблійних обітниць до кожного випадку життя. Молитви засновані на правильному розумінні всіх приписів Божественних істин.

Пишуть, що молитви дієві і, як кажуть в народі, “допомагають”. Тобто, вони випробувані особисто і Господь приймає їх, по своїй волі дає завжди відповідь, чому є очевидні докази і численні досліди. Молитви дозволяється спрощувати, доповнювати і перебудовувати, але в рамках, дозволених Святим Письмом. Усі видання надруковані російською мовою.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 « Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». На порушника чекає   штраф у розмірі 100 відсотків вартості товарів та їх конфіскація.

Джерело: http://sumypost.com/

3 thoughts on “В Хуторі Михайлівському митники виявили 193 книги біблійного змісту

  1. Суми. пост. неграмотні, а інфо не править. Українською перевели “пчола”. Бідна бджола.

  2. Сума сошли, наркату тонами возят и не видят, а книги серьезный урон нанесут людям, не смешите…

  3. Я вообще не поняла зачем так разрекламировали книги, что бы рассказать нам какую ценность конфисковали или, что бы потом легче было “толкать” их. Часто наблюдаем такую картину: в определенных магазинах продается товар по очень низким ценам. На опте таких цен нет. Значит это подпольный конфискат . Кто-то хорошо наживается.

Comments are closed.